انسداد خیابان مولوی درپی آتش‌سوزی

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از انسداد خیابان مولوی درپی وقوع حریق در محدوده میدان رازی خبر داد.

سرهنگ علی‌اصغر شریفی با اشاره به حریق رخ داده در ضلع جنوب‌شرقی میدان رازی، گفت:‌به دنبال آتش‌سوزی گسترده که در انبار لاستیک و قطعات موتورسیکت در محدوده خیابان مولوی در میدان رازی رخ داده است، عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی نیز در محل حاضر شده و تمهیدات خود را برای کمک به روند امدادرسانی اجرا کردند. 

وی با بیان اینکه از همان دقایق نخست وقوع حادثه، ماموران پلیس اقدام به اجرای محدودیت ترافیکی و استقرار در محل کردند، گفـ: در حال حاضر خیابان مولوی از محدوده تقاطع با خیابان ولیعصر (عج) مسدود است و خودروهایی که قصد تردد به سمت شمال را دارند باید از خیابان ولیعصر تردد کنند.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ادامه داد:‌ توصیه پلیس به رانندگان، موتورسیکلت سواران و حتی عابران پیاده این است که از تردد غیرضروری در این محدوده پرهیز کنند تا ماموریت امدادگران با سرعت بیشتری انجام شود.

شریفی وضعیت ترافیک در این محدوده را پرحجم اما روان اعلام کرد و گفت:‌ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی تا زمان اطفای کامل حریق انجام عملیات لکه گیری و ایمن‌سازی در محل و معابر منتهی به آن مستقر خواهند بود و در صورت رفع خطر نسبت به بازگشایی مسیر اقدام خواهد شد.

 

منبع: ايسنا
دیدگاه