تیلور سوئیفت محل بازی مسی را تغییر داد

لیونل مسی و هم‌تیمی‌هایش در تیم ملی آرژانتین برای رویارویی با اروگوئه مجبور به تغییر محل میزبانی شدند چراکه خواننده پاپ مشهور در استادیوم آن‌ها کنسرت داشت.

به گزارش جهان مانا ، آرژانتین در مسابقات مقدماتی جام جهانی در ورزشگاه آلبرتو خوسه آرماندو میزبان اروگوئه بود، زیرا استادیوم مونومنتال که معمولا بازی‌های خانگی خود را در آنجا انجام می‌دهند اخیراً برای سه کنسرت تیلور سوئیفت مورد استفاده قرار گرفته بود.

 

از آنجایی که تیم ملی آرژانتین استادیوم اختصاصی ندارد، مونومنتال به طور سنتی خانه آلبی‌سلسته بوده است. به خصوص که این مکان در چند سال گذشته تحت بازسازی قرار گرفت و ظرفیت آن به ۸۶۰۰۰ نفر افزایش یافت. با این حال، فدراسیون فوتبال آرژانتین (AFA) تصمیم گرفت مکان برگزاری دیدار آرژانتین و اروگوئه را تغییر دهد، زیرا تیلور سوئیفت آخر هفته گذشته سه کنسرت برنامه‌ریزی شده داشت. این خواننده محبوب در روز‌های ۹، ۱۱ و ۱۲ نوامبر در ورزشگاه اجرا کرد. جای تعجب نیست که کنسرت‌ها روی زمین ورزشگاه تاثیر نامطلوب بگذارند و AFA که چنین اتفاقاتی را پیش‌بینی کرده بود مکان برگزاری مسابقه را تغییر داد تا سر فرصت چمن ورزشگاه ترمیم شود.

آرژانتین قهرمان جام‌جهانی در این دیدار با نتیجه ۲-۰ مغلوب اروگوئه شد که در این دیدار ابتدا رونالد آرائوخو در دقیقه ۴۱ گل برای لاسلسته زد و سپس داروین نونیس در دقیقه ۸۷ گل دوم را وارد دروازه قهرمان جام‌جهانی ۲۰۲۲ کرد.

 

 

دیدگاه