خمس: حمایت هواداران را دوست دارم

اولین شات منتشره از پاکو خمس در تمرین تراکتور بعد از جلسه با محمدرضا زنوزی، صورت جدی و اخموی او را به تصویر می‌کشد.

به گزارش جهان مانا ، روز گذشته و با ورود پاکو خمس به ایران، محمدرضا زنوزی او و هوشنگ نصیرزاده را برای برگزاری یک جلسه به دفتر کار خود فراخواند تا به این ترتیب موضع خود در مورد نتایج ده هفته ابتدایی تراکتور را روشن کند.

فارغ از آنچه در این جلسه گذشته، تصویری که باشگاه تراکتور از پایان این جلسه منتشر کرد، حاکی از لبخند زنوزی و خمس داشت که به نظر به نقطه مشترکی رسیده بودند. با این حال نتایج تراکتور در 10 هفته ابتدایی نسبت چندانی با اهداف این باشگاه برای نیم فصل نخست نداشته و همین موضوع باعث شده تا زنوزی خواستار اصلاح شرایط و بهبود نتایج شود.

حالا پاکو خمس تلاش خود را برای بهبود نتایج آغاز کرده و امیدوار است با 5 پیروزی متوالی مقابل فولاد، گل‌گهر، پیکان، ملوان و صنعت نفت شرایط را تغییر دهد و به متوسط دو امتیاز به ازای هر بازی برسد.

پاکو خمس با این استایل در هوای سرد و زمستانی تبریز، تیمش را هدایت می‌کند.

خمس البته همچنان کم حرف و مصمم کار خود را ادامه می‌دهد اما در بخشی از گفتگوی خود با خبرنگار "ورزش سه" که اجازه انتشار آن را داده، می‌گوید: «ما برای بهبود نتایج خود و پیشرفت تیم بسیار سختکوشانه کار خواهیم کرد و تلاش خود را ادامه خواهیم داد.»

این در حالی است که پاکو خمس همچنان مورد حمایت هواداران تراکتور قرار دارد و بخش بزرگی از طرفداران این تیم همچون محمدرضا زنوزی، از ادامه کار او حمایت می‌کنند. خمس در مورد طرفداران تراکتور می‌گوید: «هواداران ما باید آرامش و روحیه خود را حفظ کنند و به حمایت از تیم ادامه بدهند، این چیزی است که ما نیاز داریم.»

خمس که همیشه از طرفداران تراکتور تمجید کرده و آنها را حامیان اصلی تیم تراکتور خوانده، این بار هم در پایان گفتگو یک جمله کوتاه را اضافه می‌کند: «طرفداران ما بهترین هستند.»

سرمربی اسپانیایی حرفه‌ای و منضبط، ترجیح می‌دهد از زبان او هیچ چیزی از محتوای جلسه پیرامون آینده تیم منتشر نشود و به نظر می‌رسد حالا با اعتماد و آرامش، همه چیز آماده این است که تراکتور در 5 هفته باقی مانده نتایجی را رقم بزند که دوباره در جمع مدعیان قرار بگیرد و حداقل همراه پرسپولیس، استقلال و سپاهان باشد - این نتیجه‌ای است که سرخپوشان تبریزی را با سرخوشی به تعطیلات نیم فصل و تقویت تیم هدایت خواهد کرد.

 

دیدگاه