معاون اقتصادی سپاه قدس: دکل گمشده زمان احمدی‌نژاد برای ناجا بود

سردار رستم قاسمی، معاون اقتاصدی سپاه قدس در خصوص گم شدن دکل نفتی گفت: این دکل متعلق به بنیاد تعاون ناجا و صندوق بازنشستگی صنعت نفت بود و وزارت نفت در آن زمان و هم اکنون هیچ دخالتی در خرید دکل‌های نفتی ندارد.

به گزارش جهان مانا به نقل از ایرنا، معاون اقتصادی سپاه قدس و وزیر پیشین نفت گفت: جمهوری اسلامی ایران در جریان برجام تعهدات خود را مو به مو انجام داد اما عهدشکنی آمریکائیها برجام را نافرجام کرد.

سردار قاسمی در خصوص گم شدن دکل نفتی نیز گفت: این دکل متعلق به بنیاد تعاون ناجا و صندوق بازنشستگی صنعت نفت بود و وزارت نفت در آن زمان و هم اکنون هیچ دخالتی در خرید دکل‌های نفتی ندارد.

وی در خصوص بابک زنجانی هم توضیح داد: این فرد از یکی از شرکت‌های نفتی خارج از کشور نفت خریداری کرده بود و ال سی نیز به عنوان یکی از ضمانت نامه های بین المللی داده بود و اگر حتی یک کارمند وزارت نفت در ارتباط با بابک زنجانی متهم باشد، اینجانب جوابگو خواهم بود و هیچ فردی در وزارت نفت با بابک زنجانی همکاری نداشته است.

وزیر سابق نفت دولت دهم افزود: حضور آقای احمدی نژاد در انتخابات پیش رو به خود ایشان ارتباط دارد و من اگر تصمیم برای حضور داشته باشم، تفکر خود را دارم و برای پوشش فردی نخواهم آمد.

وی در پاسخ به سئوال حضور «سعید محمد» در انتخابات ریاست جمهوری گفت: هر کسی می‌تواند خود را در این آزمون سیاسی عرضه کند و تشخیص افراد شایسته از سوی مردم صورت می‌گیرد.

دیدگاه