در حاشیه نمایشگاه تحول صنعت خودرو

وزیر صمت از غرفه کروز بازدید کرد

وزیر صمت در جریان بازدید از نمایشگاه تحول صنعت خودرو، از غرفه محصولات کروز دیدن کرد و در جریان آخرین پیشرفت‌های این شرکت در ساخت قطعات فناورانه قرار گرفت.

به گزارش جهان مانا ، عباس علی‌آبادی طی این بازدید عنوان کرد: «خودروسازان باید بتوانند در حوزه فناوری پیشرفت کنند تا بازار خودرو رقابتی شود. روزی که بتوانیم خودروهای خودمان را در بین بهترین‌های دنیا قرار دهیم؛ آن روز، موفقیت ما رقم خورده است.»

گفتنی است شرکت قطعه سازی کروز در سالیان اخیر، موفق به ساخت قطعات پیچیده‌ سنسور اکسیژن، ایربگ و چراغ‌ها و... شده است؛ قطعاتی که داخلی سازی آن‌ها بسیار پیچیده است.

وزیر صمت در حاشیه بازدید از غرفه محصولات گروه بهمن گفت: «همه تلاش ما در وزارت صمت این است که خودروسازان را حمایت کنیم تا در زمینه فناوری ساخت خودرو پیشرفت داشته باشند.»

دستاوردهای شرکت ماد آریا ویستا که پروژه داخلی سازی صندلی‌های پیچیده خودرویی را دنبال می‌کند نیز مورد توجه وزیر صمت قرار گرفت چرا که داخلی سازی صندلی به دلیل فناوری‌های خاص آن و ارزبری زیاد، سهم مهمی در تحولی آفرینی در صنعت خودرو دارد.

علی آبادی از استارت و دینام‌های تولیدی شرکت ایسکرا اتوالکتریک نیز دیدن کرد. شرکت ایسکرا از شرکت های زیر مجموعه کروز و از جمله قطعه سازانی است که پروژه‌های داخلی سازی استارت و دینام خودرو را پیگیری می‌کند.

نمایشگاه تحول صنعت خودرو از ۲۳ تا ۲۶ آبان ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران از ساعت ۸ تا ۱۵ برگزار می‌شود که جدیدترین محصولات شرکت کروز نیز در سالن ۲۷ در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.

 

دیدگاه