اعلام آمادگی دیوان محاسبات برای همکاری با دولت چهاردهم

سید احمدرضا دستغیب خاطرنشان کرد: دیوان محاسبات کشور در چهارچوب وظایف و اختیارات قانونی خود برای هر گونه همکاری با دولت جدید در زمینه تحقق شفافیت و انضباط مالی در دستگاه‌های اجرایی اعلام آمادگی می‌نماید.

به گزارش جهان مانا ، سید احمدرضا دستغیب رییس کل این نهاد نظارتی، در پیامی خطاب به مسعود پزشکیان، نهمین رییس جمهور اسلامی ایران، انتخاب ایشان را تبریک گفت.

در متن کامل این پیام آمده است:

جناب آقای مسعود پزشکیان

رئیس جمهور منتخب محترم جمهوری اسلامی ایران

با سلام و احترام؛

انتخاب شایسته جنابعالی از سوی ملت بزرگ و سربلند ایران به عنوان رئیس جمهور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را صمیمانه تبریک می گویم.

حضور حماسی ملت بزرگ ایران در انتخابات اخیر با وجود تمامی تلاش های مذبوحانه دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی مبنی بر القای ناامیدی در میان مردم بار دیگر شکوه و جلوه های بی نظیر وفاداری و همراهی ایرانیان در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را به نمایش گذارد.

بی شک در دوره جدید، بهره گیری از همه ظرفیت های مادی و معنوی موجود و توانمندی نیروهای متخصص و متعهد از همه سلایق سیاسی و نخبگان فکری کشور به ویژه جوانان انقلابی و مؤمن با رویکرد شایسته سالاری، عدالت محوری، فسادستیزی و اولویت بخشی به موضوعات اقتصادی، توسعه تعاملات موثر و هدفمند منطقه ای و بین المللی نوید بخش تداوم تعالی و پیشرفت کشور عزیزمان طی سال های پیش رو خواهد بود.

رجای واثق دارم با تلاش و اهتمام جنابعالی و با همدلی بیشتر با تمامی ارکان و قوای کشور در این جایگاه خطیر نیز شاهد اقدامات موثر در جهت پیشرفت و آبادانی کشور و آرامش و رفاه مردم فهیم ایران عزیز باشیم و در این راستا نیز دیوان محاسبات کشور در چهارچوب وظایف و اختیارات قانونی خود برای هر گونه همکاری با دولت جدید در زمینه تحقق شفافیت و انضباط مالی در دستگاه های اجرایی اعلام آمادگی می نماید.

توفیقات روزافزون جنابعالی را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در ایفای این مسئولیت خطیر از خداوند متعال مسئلت دارم.

 

منبع: ايسنا
دیدگاه
آخرین اخبار
بازار