دلجویی از پاکبانی که سحر قریشی به او توهین کرد

رفتار توهین‌آمیز سحر قریشی با یک پاکبان که واکنش‌های فراوانی را در فضای مجازی به دنبال داشت، باعث شد تا برخی مسئولان شهر تهران و همچنین پرویز پرستویی از او دلجویی کنند.
شهرداری تهران در اقدامی شایسته با گل از پاکبانی که سحر قریشی روز گذشته برخورد نادرستی با او داشت، دلجویی کرد.

پرویز پرستویی بازیگر سینمای ایران نیز با انتشار ویدئوی این بازیگر نوشت: «وقتی این صحنه رو از خانم قریشی دیدم خیلی حالم بد شد. چرا که مردم عادی هیچوقت با این مرد شریف و زحمتکش چنین برخوردی نمی‌کنند. نمی‌دونم ایشان در آن لحظه به این فکر نکردید که اگر این فیلم در دنیای مجازی منتشر بشه و خانواده آن پاکبان عزیز ببیننند چه حالی خواهد داشت؟ به نظرم ایشان باید به آن منطقه مراجعه کند و رسما پای این پاکبان عزیز را ببوسد و حتی باید حکم کنند، این خانم یک روز کامل به جای این پاکبان کار کند تا عبرت بشود و برای مزاح کردن راه دیگری پیدا کند.»

درحالی که رفتار ناپسند سحر قریشی با پاکبان پارک نیاوران اعتراضات بسیاری به همراه داشت، صحبت‌های این مرد ساده که به نظر می رسد از برادران افغان ساکن ایران باشد، پر از درس است برای این هنرپیشه جوان. پاکبان در فیلمی که از دیدار شهردار با او منتشر شده است، گفت: «این خانم نزدیک شد من به خاطر کرونا سعی کردم فاصله بگیرم اما دوباره آمد و گفتم برو. الان هم کاری ندارم ، تمام شد رفت.»

همچنین در پی افزایش اعتراضات در پی این رفتار نادرست، سحر قریشی بازیگر سینما در پیج اینستاگرام خود در مورد توهین به ( پاکبان) توضیح داد و تلویحا عذرخواهی کرد.

دیدگاه
اخبار بازرگانی