صالحی‌امیری: زنان حق دارند از امکانات پیست اتومبیلرانی و موتورسواری مجموعه آزادی هم‌سطح مردان استفاده کنند

رئیس کمیته ملی المپیک با اشاره به اینکه زنان حق دارند از امکانات پیست اتومبیلرانی و موتورسواری مجموعه آزادی هم‌سطح مردان استفاده کنند، گفت: زنان با کسب موفقیت‌های گوناگون به ورزش کشور اعتبار بخشیدند.

به گزارش جهان مانا به نقل از ایرنا، «سیدرضا صالحی‌امیری» امروز (پنجشنبه) در مراسم توسعه پیست مجموعه ورزش آزادی، تصریح کرد: معتقدم بعد از فوتبال یکی از رشته‌هایی که باعث نشاط اجتماعی می‌شود، اتومبیلرانی و موتورسواری است. امروز نیازمند دمیدن روح نشاط و شادابی در جامعه هستیم و به همین دلیل خانواده بزرگ اتومبیلرانی مسوولیت بزرگی دارند.

وی افزود: آینده خوبی برای این فدراسیون می‌بینم و حضور ما نشان دهنده حمایت از این فدراسیون و مسوولان لایق آن است.

رییس کمیته ملی المپیک خاطرنشان کرد: دختران ما حق دارند در این مجموعه حضور فعال داشته باشند. آن‌ها نیمی از جامعه هستند و به اندازه سهمشان حق دارند. زمینه حضور زنان در این رشته بیش از مردان مهیاست و دختران ما در هر رشته‌ای که حاضر شدند به ورزش ما اعتبار بخشیدند.

«مازیار ناظمی» سرپرست فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری نیز در مراسم فوق که با کلنگ‌زنی ساختمان اداری، رفاهی و آموزشی فدراسیون همراه بود، عنوان کرد:از روزی که به فدراسیون آمدم اعلام کردم که حتی یک روز هم نباید از دست بدهیم.

وی گفت: حدود ۵۰ میلیون مخاطب در کشور داریم که حوزه اجتماعی وسیعی است. آموزش رکن اصلی کار است و سال ها کار من آموزش بوده است.

سرپرست فدراسیون، افزود: تا امروز ۷۱ اقدام انجام دادیم و همه را به اطلاع مردم رساندیم. بدهکار نسل جوان هستیم و باید به آن ها خدمت کنیم.

دیدگاه