قتل ۲ نفر در کرمانشاه/تلاش پلیس برای دستگیری قاتل

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از قتل ۲ نفر در کرمانشاه در یک مجتمع تجاری به دلیل اختلاف و تلاش برای دستگیری قاتل توسط پلیس خبر داد.

سرهنگ علیرضا دلیری اظهار کرد: پس از اطلاع مأموران انتظامی شهرستان کرمانشاه مبنی بر وقوع تیراندازی منجر به قتل در یکی از مجتمع‌های تجاری این شهر، تیمی از مأموران به سرعت در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: مأموران پس از حضور در محل تیراندازی مشاهده کردند ۲ نفر از کسبه مورد اصابت گلوله قرار گرفته و جان خود را از دست داده‌اند.

سرهنگ دلیری تصریح کرد: در تحقیقات ابتدایی پلیس مشخص شد فرد قاتل که خود نیز از کسبه مجتمع تجاری بوده پس از آنکه با یکی از مقتولان درگیر می‌شود با اسلحه کمری به وی شلیک می‌کند.

رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه یادآور شد: طبق اظهارات شاهدان حادثه، در همین حین یکی دیگر از کسبه که برای میانجیگری اقدام کرده بود نیز مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد و هر ۲ نفر جان خود را از دست می‌دهند.

وی با اشاره به متواری شدن فرد قاتل از صحنه درگیری و اینکه دلیل اقدام وی پاره‌ای از اختلافات بوده است، یادآوری کرد: تلاش برای دستگیری این فرد از سوی پلیس ادامه دارد و اخبار تکمیلی متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

 

منبع: مهر
دیدگاه