قتل عمد شهردار منطقه ۵ شیراز تایید شد

سرپرست دادسرای ویژه امور جنایی و جرایم امنیتی شیراز: بررسی ‌های اولیه دلالت بر این دارد که درون منزل شخصی مرحوم درگیری رخ داده که آثار جراحت ناشی از برخورد شی نوک نیز به جسد رویت شد، لذا وقوع جنایت و ارتکاب قتل عمد تایید شده است.

به گزارش جهان مانا ، سرپرست دادسرای ویژه امور جنایی و جرایم امنیتی شیراز گفت: بررسی ‌های اولیه صحنه جرم فوت شهردار منطقه ۵ شیراز نشان می دهد که در منزل شخصی آن مرحوم درگیری رخ داده که آثار جراحت ناشی از برخورد شی نوک تیز به جسد رویت شده و وقوع جنایت و ارتکاب قتل عمد مورد تایید است.

افشین محمدی دره شوری گفت: ساعت ۱۴ و ۳۵ دقیقه یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ خبر کشف جسد شخصی مذکر(شهردار منطقه پنج شیراز) در منزل مسکونی گزارش می شود که سریعا بازپرس ویژه قتل عمدی، کارآگاهان زبده پلیس آگاهی و اکیپ بررسی وقوع جرم به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: رییس کل دادگستری فارس و دادستان شیراز در کمترین زمان ممکن دستور ویژه برای پیگیری موضوع صادر کردند.

سرپرست دادسرای ویژه امور جنایی و جرایم امنیتی شیراز اضافه کرد: بررسی ‌های اولیه دلالت بر این دارد که درون منزل شخصی مرحوم درگیری رخ داده که آثار جراحت ناشی از برخورد شی نوک نیز به جسد رویت شد، لذا وقوع جنایت و ارتکاب قتل عمد تایید شده است.

وی با بیان اینکه تحقیقات قضایی توسط بازپرس ویژه در این باره شروع و دستور بررسی های فنی صادر شده است،گفت: امیدواریم بزودی زوایای پنهان مسأله روشن شود و متهم یا متهمین نیز دستگیر شوند.

محمدی دره شوری تاکید کرد: سرنخ‌ها و فرضیه های مختلف و همچنین افرادی در فهرست بازپرس قرار گرفته اند و مسأله در حال پیگیری ویژه است.

 

منبع: ایرنا
دیدگاه
آخرین اخبار
بازار