کشف یک کیلو مواد مخدر از معده متهم در رباط کریم!

بیش از یک کیلو مواد مخدر از معده یک توزیع کننده مواد مخدر کشف شد!

به گزارش جهان مانا، سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رباط کریم از کشف یک کیلو و 154 گرم مواد مخدر از نوع حشیش از معده یک متهم خبر داد.

تیمور کلانتری روز دوشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: مأموران کلانتری ۱۵ منجیل آباد با دریافت خبری مبنی بر فروش مواد مخدر توسط فردی در یکی از معابر اصلی، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام و مواد فروش را که در محل ایستاده و در حال فروش مواد است را دستگیر و جهت بررسی بیشتر به کلانتری منتقل می کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم در کلانتری به فروش مواد مخدر اعتراف و اعلام می کند که مقداری حشیش در هنگام مشاهده ماموران بلعیده است و با هماهنگی‌های صورت گرفته متهم به بیمارستان منتقل می شود.

سرهنگ کلانتری بیان داشت: پس از انتقال متهم به بیمارستان و انجام اقدامات پزشکی، مقدار ۹۸ بسته حشیش به وزن تقریبی یک کیلو و ۱۵۴گرم از معده وی خارج می شود.

وی در ادامه بیان داشت: در بازجویی های مجدد، متهم اعلام داشته که قصد داشته از این طریق مواد مخدر را به داخل زندان منتقل نماید که با هوشیاری پلیس نقشه وی عملی نشده است.

سرپرست انتظامی شهرستان رباط کریم تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

 

دیدگاه