قتل مرد جوان با چاقو ، پایان خونبار قمار

به‌دنبال قتل مرد جوانی در مولوی یک سناریوی جنایی مقابل تیم تحقیق قرار گرفت.

به گزارش جهان مانا ، روز جمعه هجدهم خرداد ماه، کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان‌های جنوب تهران از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110، مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به‌همراه قاضی سالار صنعتگر؛ بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی، راهی سردخانه بیمارستان شدند و جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که براثر ضربه چاقو به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه هم نشان می‌داد که مقتول در جریان یک درگیری خیابانی در محله مولوی قربانی جنایت شده است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت که این درگیری دسته‌جمعی به‌خاطر اختلافات مالی در یک قمار در محله مولوی آغاز و سپس به خیابان کشیده شده است که در آنجا مقتول با ضربه چاقو از پای درآمده است و عامل جنایت و دیگر متهمان قبل از رسیدن پلیس متواری شده‌اند.

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم و بیمارستان، کارآگاهان جنایی مأموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته ابتدا هویت عاملان جنایت را شناسایی و سپس نسبت به دستگیری آنها اقدام کنند.

با دستور قاضی صنعتگر، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و  تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در رابطه با دستگیری عاملان جنایت ادامه دارد.

 

منبع: تسنیم
دیدگاه
آخرین اخبار
بازار