اغفال دختر جوان توسط مرد شیطان‌صفت به‌بهانه ازدواج

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از بازداشت عامل اغفال دختر جوان در غرب تهران خبر داد.

به گزارش جهان مانا ، سردار "علی ولی‌پور گودرزی" رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: اواخر امسال، زن جوانی به اداره چهارم پلیس آگاهی مراجعه کرد و به کارآگاهان گفت؛ "دخترم چند روز پیش به‌بهانه خرید از یک کتاب‌فروشی از خانه بیرون رفت اما دیگر بازنگشته است و تلفن همراهش هم خاموش است! لطفاً کمک کنید".

وی افزود: پس از تشکیل پرونده در دایره چهارم پلیس آگاهی (ویژه فقدان) تیمی زبده از کارآگاهان راهی محل موردنظر شدند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم پی بردند دختر جوان به کتاب‌فروشی مراجعه نکرده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ عنوان کرد: کارآگاهان در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف خانه فقدانی متوجه شدند دختر گمشده توسط یک مرد میانسال با شگرد ازدواج اغفال شده و از خانه فرار کرده است؛ همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان با روش‌های پلیسی، مقصد فرار آنها را در شرق تهران شناسایی کنند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در گام ‌بعدی با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی، طی یک عملیات منسجم موفق به دستگیری متهم شدند که در ادامه نیز دختر جوان پیدا شد.

وی اضافه کرد: متهم پس از انتقال به اداره چهارم پلیس آگاهی در جریان تحقیقات ابتدایی ضمن ابراز ندامت و پشیمانی به جرم خود مبنی بر اغفال دختر جوان مبنی بر فرار از خانه به‌قصد ازدواج اعتراف کرد.

سردار گودرزی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی، دختر گمشده به کانون خانواده خود بازگردانده شد و متهم برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره چهارم پلیس قرار گرفت.

 

منبع: تسنیم
دیدگاه
آخرین اخبار
بازار