زن: طلاق میخوام چون شوهرم پنهانی خانه خرید

زنی که می‌گوید شوهرش از زحمات و اعتماد او سوءاستفاده کرده است، درخواست طلاق داد.

به گزارش جهان مانات، زندگی مشترک سمیه با شوهرش به آخر خط رسیده است. او زنی است که می‌تواند مستقل باشد و به گفته خودش دیگر نمی‌خواهد در برابر کارهای همسرش سکوت نکند. سمیه که درخواست طلاق کرده، از زندگی‌اش می‌گوید.

*چند سال با شوهرت زندگی کردی؟​

۱۵ سال است که با او ازدواج کرده‌ام.

*بچه هم دارید؟

بله ما دو بچه داریم، یک دختر و یک پسر. پسرم دوساله است.

*زندگی با همسرت چطور بود؟

تا زمانی که به من دروغ نگفته بود همه چیز خوب بود.

*به خاطر یک دروغ، دیگر حاضر نیستی زندگی مشترک را ادامه دهی؟

دروغی که به من گفت دروغ کوچکی نبود. همسرم به دور از چشم من برای خودش خانه و زمین خریده است. من در تمام سال‌هایی که با او زندگی کردم، خودم را فدا کردم که بتوانیم زندگی خوبی داشته باشیم، حتی شغلم را کنار گذاشتم اما به جای هر چیزی دروغ شنیدم.

*چرا شغلت را کنار گذاشتی؟

من سوپروایزر آزمایشگاه بودم. تحصیلات بالایی دارم. باردار شدم و پسرم به دنیا آمد، شوهرم گفت در خانه بمان تا بچه از آب و گل در بیاید و بعد برو سر کار. من قبول کردم. پسرم پنج ساله بود که دخترم به دنیا آمد و باز نشد سر کار بروم. به همین خاطر، برای خودم کار خانگی راه انداختم. غذا و ترشی درست می‌کردم و می‌فروختم، چون فکر می‌کردم شوهرم سختی می‌کشد و من باید کمک‌خرج باشم، اما یک روز متوجه شدم او خانه و زمین خریده و به من نگفته است. او حتی به من نگفته بود چقدر حقوق می‌گیرد.

*چرا از تو پنهان کرده بود؟

چون من حتماً به او معترض می‌شدم که حق ندارد پولی که من با زحمت پخت‌و‌پز درمی‌آورم خرج خانه کند و پول خودش را پس‌انداز کند.

*اگر طلاق بگیری تکلیف بچه‌ها چه می‌شود؟

در تمام این سال‌ها بچه‌ها را با پول خودم بزرگ می‌کردم. شوهرم کارت بانکی‌ام را گرفته بود و خرجی خانه را از من می‌گرفت و مدعی بود اجاره خانه را خودش می‌دهد. حالا اگر جدا شوم باز هم با پول خودم بچه‌ها را بزرگ می‌کنم.

*شوهرت به طلاق راضی است؟

نه، رضایت ندارد. می‌گوید طلاق نمی‌دهد و از من عذرخواهی کرده است.

*شوهرت چه کار بکند به زندگی با او برمی‌گردی؟

نیمی ‌از خانه و زمینی را که خریده به نام من بکند تا باور کنم راست می‌گوید که برای خوشبختی ما این کار را کرده است.

 

دیدگاه
آخرین اخبار
بازار