قتل فجیع زن مطلقه در خانه‌اش

پلیس در تلاش برای شناسایی قاتلی است که بعد از کشتن زنی جوان فرار کرده است.

به گزارش جهان مانا ، جسد این زن ۳۷ ساله ساعت دو بامداد سه‌شنبه پیدا شد و پس از آن بازپرس محمدجواد شفیعی، از شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران در جریان ماجرای قتل قرار گرفت.

ماموران کلانتری ۱۱۴ غیاثی که اولین گروه از ماموران حاضر در قتلگاه زن ۳۷ ساله بودند به بازپرس گفتند: مدتی از قتل گذشته و زن با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

با این اطلاعات بازپرس شفیعی دستور حضور کارشناسان پزشکی قانونی، متخصصان تشخیص هویت و ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران در محل را صادر کرد و خود نیز راهی محل شد.

با حضور تیم تحقیق جنایی مشخص شد ماموران پلیس زمانی وارد خانه زن شده‌اند که خانواده او با مراجعه به کلانتری از نگرانی خود خبر داده‌ و گفته‌اند  مدتی است از او خبر ندارند و الان هم که به در خانه‌اش رفته‌اند، هرچه در می‌زنند، در را باز نمی‌کند.

بنابراین ماموران با حضور در محل و اخذ مجوز لازم داخل خانه زن جوان رفتند و با جسد غرق در خون خشکیده او در اتاق‌خواب روبه‌رو شدند.

در ادامه یکی از دوستان مقتول که نگرانی او باعث کشف جسد شده بود، در این مورد گفت: دوستم افغان است و تنها زندگی می‌کرد. چند روزی بود که از او خبر نداشتم و تلفنش را هم جواب نمی‌داد. برای همین جلوی در خانه‌اش آمدم. باز هم جواب نداد. از آنجا که خانه والدینش را بلد بودم به خانه آنها رفتم و این بار با هم به در خانه او آمدیم اما باز هم نتیجه‌ای نگرفتیم و مجبور شدیم به کلانتری برویم.

در نتیجه تحقیقات از قتلگاه زن جوان مشخص شد چیزی از خانه او سرقت نشده است. همچنین کارشناسان پزشکی قانونی گفتند حدود دو روز از کشته شدن این زن گذشته و هفت ضربه به بدن او زده شده و برای اعلام اینکه کدام ضربات کشنده بوده نیاز به معاینات دقیق‌تر است.

در بخش دیگری از تحقیقات خانواده مقتول به بازپرس شفیعی گفتند او ۱۲ سال پیش با یک مرد افغان ازدواج کرد و چون نتوانستند بچه‌دار شوند، در نهایت به خاطر اختلافاتی که داشتند یک سال قبل از  هم جدا شدند و زن جوان  تنها زندگی می‌کرد که این اتفاق برایش افتاد.

در حال حاضر جسد به پزشکی قانونی انتقال یافته و تحقیقات برای شناسایی مظنون یا مظنونان احتمالی این قتل ادامه دارد.

 

دیدگاه