کشف ۱۰ میلیاردی سیگار قاچاق از یک شوتی در نازی‌آباد تهران!

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۴۵۰ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق از یک خودروی شوتی در محله نازی آباد تهران خبر داد.

به گزارش جهان مانا، سرهنگ  مهدی افشاری در تشریح جزئیات این خبر گفـت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی و توقیف  یک دستگاه خودروی شوتی حامل سیگار خارجی قاچاق در محدوده نازی آباد تهران شدند.

وی با بیان اینکه پس از هماهنگی با مقام قضایی و اخذ مجوزهای لازم، خودروی مذکور متوقف شده و مورد بازرسی قرار گرفت، اظهارکرد: ماموران در جریان بازرسی از این خودرو ۴۵۰ هزار نفر سیگار خارجی قاچاق را کشف و ضبط کردند. همچنین راننده این خودرو نیز بازداشت و به همراه خودروی توقیف شده به مقر انتظامی منتقل شد. 

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با اشاره به انجام بازرسی‌ها گفت:‌بررسی های اولیه نشان از این داشت که خودروی مذکور، کالای قاچاق را از استان‌های غربی کشور بارگیری و به تهران انتقال داده است.

افشاری ارزش ریالی اقلام قاچاق کشف شده را بیش از ۱۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت:‌در این خصوص پرونده‌ای تشکیل شده و به همراه متهم و برای ادامه روند رسیدگی به جرم به دادسرا ارجاع داده شد.

 

منبع: ايسنا
دیدگاه
آخرین اخبار
بازار