فرانسه هم شورای نگهبان دارد/ اصلاح طلب‌ها به اندازه کافی نامزد انتخاباتی دارند + فیلم

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری تاکید کرد: بسیاری از کسانی که تأیید صلاحیت شده‌اند از چهره‌های اصلاح طلب هستند، بنابراین اصلاح طلب‌ها به اندازه کافی نامزد انتخاباتی دارند، در تهران نیز اصلاح طلبانی تأیید صلاحیت شده‌ای هستند که می‌توان لیست این جریان باشند.

به گزارش جهان مانا، سید کمال الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفتگو با خبرنگاران گفت: یک جریان سیاسی در کشور سعی می‌کند موضوعات حساس مناقشه‌برانگیز را به گونه‌ای مطرح کند که جامعه دو قطبی شود.

 

وی افزود: هم اکنون موضوع حجاب بنظر می‌رسد به سوژه‌ای تبدیل شده است تا اصلاح طلبان از آن استفاده ابزاری برای انتخابات داشته باشند، در صورتی که موضوع حجاب یک موضوع قانونی است.

سجادی اظهارداشت: بسیاری از کسانی که تأیید صلاحیت شده‌اند از چهره‌های اصلاح طلب هستند، بنابراین اصلاح طلب‌ها به اندازه کافی نامزد انتخاباتی دارند، در تهران نیز اصلاح طلبانی تأیید صلاحیت شده‌ای هستند که می‌توان لیست این جریان باشند.

وی ابرازداشت: همه کشور‌ها نهادی را برای تأیید یا رد نامزد‌های انتخاباتی دارند، وجود شورای نگهبان تنها مربوط به ایران نیست، بلکه بسیاری از کشور‌ها از جمله فرانسه شورای نگهبان دارند.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری تاکیدکرد: شورای وحدت اصولگرایان و جبهه پیروان خط امام و رهبری اسامی را جمع آوری کرده و در حال بررسی اسامی بر اساس معیار‌هایی بر اساس دانش، تجربه و سلامت هستند.

دیدگاه