نامه‌ پدرشوهر مهناز افشار: پسرم! مهناز رهایت می­‌کند

محمدعلی رامین خطاب به یاسین پسرش: مهناز افشار می‌خواهد نقش "مریم رجوی زیبا" را بازی کند اما تو "مسعود رجوی" او نیستی!

محمدعلی رامین، معاون مطبوعاتی دولت احمدی نژاد در واکنش به حاشیه‌های فرزندش یاسین رامین و عروسش مهناز افشار در نامه‌ای به آنها حمله کرد. مهناز افشار در حال حاضر از حامیان رضا پهلوی است.

به گزارش جهان مانا، این فعال سیاسی اصولگرا که انکار هولوکاست، مهمترین ایده‌ی او در دولت احمدی نژاد بود، در این نامه در صفحه‌ شخصی خود نوشته است:

یاسین ساده‌لوح! چرا فکر می‌کردی که خیلی زرنگ هستی و بهتر از بزرگترها زندگی را می‌فهمی!؟

ازدواج شماها، برای بهره‌برداری از موقعیت هم‌دیگر بود، نه برای تشکیل یک کانون امن و آرام زندگی خانوادگی!

اما مهناز افشار بعد از فروپاشاندن خانواده‌ات، طبق تربیت خود، گام به گام تورا به سوی سقوط اعتقادی و سیاسی کشانید و تو نفهمیدی که ملاک دنیا و آخرت پدرت، ولی‌فقیه و ایستادن با انقلاب اسلامی در برابر اشرار جهانی بوده و هست!

مهناز که با پذیرشِ مأموریتِ ترویج بی­‌حجابی­ و بی­‌حیایی، مُحَرِک هر شایعه­ و کینه­‌توزی علیه­ تو بوده، حالا ظاهراً برای دفاع از مظلومیت تو، با دریدگی تمام «لعنت­ به­ جمهوری­ اسلامی» می­‌گوید؛ که البته یقیناً و حتماً، همین «لعن»، در دنیا و آخرت رهایش نخواهد کرد؛ بنابراین اگر هنوز ذره­‌ای از اصالت و شعور در خودت سراغ داری، بفهم­ که بعداز سقوطِ کامل‌ِ تو، مهناز رهایت می­‌کند!

آنچه می‌بینم، باید بگویم: مهناز، واقعیت و مجازی را درهم ریخته و می‌خواهد با جذابیت زنانه‌اش، نقش “مریم رجوی زیبا” را بازی کند؛ اما تو “مسعود رجوی” او نیستی و کس دیگری نیاز خواهد بود که بتواند دست به کشتار ملت خود بزند؛ اما در ابتدای عطش‌ناک کینه‌جویی‌ها، هر دو با هم تحریک‌پذیر در خدمت دشمنان ایران پادویی خواهید کرد؛ هم بخاطر رنج مشترکتان و هم بخاطر پیوندتان!

کاش می‌توانستی، شعله تنفرش را کم کنی تا مجبور به انتخابی سخت نباشی!

نگارش این رنجنامه، برای «منِ پدر و پدربزرگ» بازگویی تلخ‌ترین کابوس وحشتناکی است که ده‌سال از بیان آن اجتناب کردم تا زندگی‌تان آسیب نبیند؛ اما امروز ادامه سرنوشت‌ مشترکتان را پرتگاه مُهلکی می‌بینم که شاید جدا از هم، با درک خطر، هر دو / هر سه نجات بیابید!

محمدعلی رامین تهران- ۲۵-اردیبهشت۱۴۰۳

 

دیدگاه
آخرین اخبار
بازار