محل تدفین سرتیم حفاظت رییسی و استاندار آذربایجان شرقی کجاست؟

معاون استاندار آذربایجان شرقی درباره مراسم تشییع پیکرهای امام جمعه تبریز و مالک رحمتی توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش جهان مانا، مرتضی مینویی، معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه، گفت: طبق آخرین تصمیم‌ها، پیکر استاندار شهید، «مالک رحمتی» در تبریز و همزمان با پیکر آیت الله آل‌هاشم تشییع نمی‌شود و آیین تشییع همزمان با تدفین، جمعه (چهارم خرداد) در مراغه برگزار خواهد شد.

وی در جلسه هماهنگی برای استقبال از پیکر استاندار شهید بیان کرد: پیکر مطهر شهید «رحمتی» صبح روز جمعه از مشهد و با پرواز اختصاصی، و همراه با تشریفات به فرودگاه سهند مراغه منتقل می شود.

وی به انتقال پیکر مطهر استاندار شهید به مسجد شهدا اشاره و بیان کرد: تشییع طی ساعت ۱۰ از مسجد شهدا به سمت جایگاه ویژه و محل اقامه نماز خواهد بود.

پیکر مطهر شهید سردار موسوی روز جمعه در ری تشییع می شود

همچنین مهدی باب الحوائجی در گفتگو با مهر اظهار کرد: پیکر سردار شهید سید مهدی موسوی روز جمعه قبل از نماز جمعه ری از محله دولت آباد تشییع شده و در جوار حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) به خاک سپرده می‌شود.

وی با بیان اینکه شهید سردار موسوی فرزند ری است، گفت: از مردم برای حضور پرشور در مراسم تشییع شهید سردار موسوی دعوت کرد.

فرماندار ویژه ری افزود: مراسم متعدد و مختلفی برای بزرگداشت شهدای خدمت در ری در نظر گرفته شده است، که برخی در بخش کهریزک، فشافویه و خاوران امشب انجام می‌شود و برخی برنامه‌ها نیز در حال اجرا است.

وی گفت: امشب در سومین شب متوالی در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) مراسم سوگواری برگزار می‌شود.

 

دیدگاه
آخرین اخبار
بازار