الیاس نادران: می‌خواهم رییس جمهور مردم باشم/ به نفع هیچکس کنار نمی‌روم

الیاس نادران فعال سیاسی اصولگرا و نماینده مجلس یازدهم که استعفا داد، در انتخابات ریاست جمهوری 1403 ثبت نام کرد.

 

به گزارش جهان مانا، الیاس نادران صبح دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ پس از ثبت نام به عنوان داوطلب کاندیداتوری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات کشور اظهار کرد:بنای من اصلاح رویه‌های غلط اقتصادی است.

وی افزود: ۲۰ سال در انتخابات‌های مختلف به عنوان مشاور اقتصادی نامزدها به آنها توصیه‌های داشتم، اما متاسفانه در عمل به توصیه‌ها و سیاست‌های راهبردی عمل نشد، اقتصاد کشور به نقطه‌ای که باید، نرسید بر همین اساس احساس وظیفه کردم تا خودم آستین بالا بزنم و در راه خدمت به مردم عزیز ایران وارد صحنه شوم.

وی با بیان اینکه «بنای من بر این است که مطابق قانون اساسی راهبردهای تامین نیازهای اساسی مردم که جزو اصول بر زمین مانده قانون اساسی است و بعضاً در اجرا با انحراف مواجه شده را سرلوحه قرار دهم»، عنوان کرد: هیچ کدام از احزاب سیاسی از من دعوت نکردند و من مدیون هیچکدام نیستم.

این داوطلب کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری شعار انتخاباتی دولت خود را نجات اقتصاد ایران عنوان کرد و گفت: در سال ۱۴۰۰ در مجلس تصویب کردیم که در سال ۱۴۰۱ نظام بودجه‌ای کشور اصلاح شود، اما بعداً در جلسات فرا مجلسی تصمیماتی گرفتند که امروز شاهد نتایج آن هستیم.

نادران افزود: بنا به توصیه جناح و حزبی نیامدم، اما اگر کسی بنایی بر حمایت از من را داشته باشد، نفی نمی‌کنم، ولی بنای من بر این است که رئیس جمهور مردم باشم، نه یک جناح یا حزب خاص.

 

 

منبع: ايسنا
دیدگاه
آخرین اخبار
بازار