افشاگری آذری جهرمی علیه قالیباف

آذری جهرمی در واکنش به این برنامه ها نوشت که آنچه نگارش کرده اند، بند بندِ طرح صیانت است. خوب می دانند که با تحریمهای فعلی، پلتفرمهای خارجی قادر به مذاکره با ما نیستند. لذا انتهای این کوچه بن بست، همان استمرار سیاستهای انسدادی سه سال اخیر بر اینترنت است.

به گزارش جهان مانا ، قالیباف برنامه اینترنتی خود را در شبکه ایکس به اشتراک گذاشت که آذری جهرمی افشا کرد که این برنامه اینترنتی قالیباف همان طرح صیانت است.

 
به گزارش «انتخاب»؛ قالیباف نوشت: ‌با فیلترینگ به شیوه کنونی مخالفم. برنامهٔ ما پنج محور دارد: ۱- حمایت از پلتفرم‌های داخلی، مثل نشان و بله و ایتا، ۲- تأمین امنیت و تقویت کسب‌وکارهای اینترنتی، ۳- حمایت از تولید محتوای داخلی ، ۴- نظارت دقیق بر فضای مجازی برای امنیت روانی خانواده‌ها، ۵- مذاکره با سکوهای خارجی.

آذری جهرمی نیز در واکنش به این برنامه ها نوشت که آنچه نگارش کرده اند، بند بندِ طرح صیانت است. خوب می دانند که با تحریمهای فعلی، پلتفرمهای خارجی قادر به مذاکره با ما نیستند. لذا انتهای این کوچه بن بست، همان استمرار سیاستهای انسدادی سه سال اخیر بر اینترنت است.

 

 

منبع: انتخاب
دیدگاه
  • احمد

    همچین گفتید افشاگری فکر کردم میخواهید یه چیزی بگید که هیچکسی ازش خبر نداره ، این بنده خدا که همه چیزش شفافه از داحل یخچالش گرفته تا حقوقش و سیسمونی و ... تا کف خیابونش

آخرین اخبار
بازار