ممنوع الکاری 4 خواننده ؟ / رضا صادقی تایید کرد

رضا صادقی خواننده مطرح با بازنشر مطلب یک روزنامه نگار حوزه موسیقی، به شکل رسمی ممنوعیت برگزاری کنسرت هایش را رسانه ای کرد.

بهمن بابازاده، خبرنگار حوزه موسیقی مدعی شد: رضا صادقی، محسن یگانه، امیر مقاره (ماکان بند)، بابک جهانبخش و امید حاجیلی از سوی «کمیته پیگیری وضعیت چهره ها» در ایران ممنوع الکار شده اند.

در واکنش به این خبر، رضا صادقی با بازنشر توییت بهمن بابازاده در کانال تلگرامی خود نوشت: «خدا نکنه دنیا بدونه پشتت خالیه، بدونه همه اونایی که پشتشون بودى ، پشتت و خالى کردن، ولی من خدا بغلم کرده، همین از سرم هم زیاده.»

دلیل ممنوع الکاری رضا صادقی و محسن یگانه چیست؟

بهمن بابازاده درباره محرومیت رضا صادقی و چند خواننده دیگر با ذکر جزئیاتی نوشته است: بر اساس پیگیری‌های رسمی من، رضا صادقی، محسن یگانه، امیر مقاره (ماکان بند)، بابک جهانبخش و امید حاجیلی از سوی «کمیته پیگیری وضعیت چهره ها» در ایران ممنوع الکار شده اند.

این در شرایطی ست که پرونده این خواننده‌ها مدت‌ها پیش و پس از برگزاری کنسرت این خواننده‌ها بسته شده بود.

«خواهش وزیر ارشاد برای شروع کنسرت ها»، اصلی‌ترین دلیلی بود که باعث شد این خواننده‌ها بروی صحنه بیایند و به نظر می‌رسد پس از روتین شدن روند برگزاری اجرا‌های زنده در ایران و برگزاری بیش از ۴۰۰ سانس کنسرت در کل کشور، پرونده این خواننده‌ها بار دیگر درگیر بازنگری و ایجاد برخی ممنوعیت‌ها شده است.

گفته شده علاوه بر ممنوع الکاری، تعدادی از این چهره‌ها از جمله رضا صادقی و امیر مقاره ممنوع الخروج نیز شده اند. خواننده‌هایی که دقیقا اولین چهره‌های بودند که به دعوت وزیر ارشاد روی صحنه آمدند؟!

 

دیدگاه