اتهام عجیبی که ۱۰ سال پیش به فردوسی‌پور زدند! + عکس

عکس جلد روزنامه خبرورزشی در تاریخ ۲۶ آبان سال ۱۳۹۲ را ملاحظه می‌کنید که عبارت است از :« به ما گفتند فردوسی‌پور برای تیم ملی دلالی می‌کند!»

به گزارش جهان مانا ، ۱۰ سال قبل در چنین روزی تیتر اول خبرورزشی سر و صدای زیادی به راه انداخت و بازتاب فراوانی داشت. رئیس وقت کمیسیون اصل ۹۰ مجلس که در آن مقطع یکی از مسئولان پیگیری پرونده موسوم به فساد در فوتبال بود، مصاحبه‌ای با خبرورزشی انجام داد که ۲۶ آبان ماه سال ۹۲ منتشر شد.

 او در این مصاحبه از دعوت چهره‌های مختلف مرتبط با فوتبال به مجلس برای پیگیری برخی شایعات و احتمال وجود نارسایی‌ها صحبت کرد و اسامی برخی از حاضرشدگان را هم رسانه‌ای کرد. او با صراحت گفت امیر قلعه‌نویی و حجت‌الاسلام علی علیپور در جمع آن‌ها حاضر شدند و حتی علاوه بر صحبت پیرامون مسائل مبهم مالی فوتبال، به یکدیگر نیز اتهاماتی وارد کردند.

مهمترین مسئله در مصاحبه رئیس وقت کمیسیون اصل ۹۰ ادعایی بود که برخی از حاضرشدگان در مجلس مطرح کرده و به نمایندگان گفته بودند عادل فردوسی‌پور با توجه به روابطی که دارد، برای تیم ملی دلالی می‌کند! آن‌ها همچنین مسائلی را در مورد اقوام عادل و این پرونده مطرح کرده بودند اما گذشت زمان ثابت کرد که هیچ وصله‌ای به مجری برنامه ۹۰ نچسبید و او کوچک‌ترین اتهام و تخلفی در مورد مسائل غیر شفاف فوتبال نداشت. در واقع آن اتهامات نتوانست کوچک‌ترین خدشه‌ای به اعتبار و محبوبیت عادل وارد کند.

 

دیدگاه