وکیل امیر تتلو: احتمال دارد توبه‌ تتلو در حکم دادگاه اثرگذار باشد

وکیل امیر تتلو با اشاره به جلسه‌ پایانی دادگاه او گفت: آقای مقصودلو از بدو بازداشت بحث توبه را مطرح کرد و احتمال دارد در حکمش اثرگذار باشد، اما اینکه چه میزان اثرگذار باشد، به سیستم قضایی بستگی دارد.

به گزارش جهان مانا ، تابه‌حال سه دادگاه برای رسیدگی به اتهامات امیرحسین مقصودلو (تتلو) برگزار شده است و به گفته وکیل تتلو، ظرف یک هفته حکم موکلش مشخص خواهد شد و تا قبل از آن نمی‌شود درباره حکم او پیش‌بینی کرد.

وکیل امیرحسین مقصودلو (تتلو) درباره زمان صدور حکم دادگاه گفت: جلسه سوم روز گذشته، ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳، برگزار شد و آخرین جلسه هم بود. براساس قانون آیین دادرسی کیفری، دادگاه ظرف یک هفته باید تصمیمش را اتخاذ کند، مگر آنکه مورد خاصی پیش بیاید. در جلسه سوم ختم رسیدگی اعلام شده است.

الهام رحیمی‌فر درباره پیش‌بینی‌اش از حکم دادگاه مقصودلو گفت: تصمیم‌گیرنده نهایی مرجع قضایی است و حکم نهایی، قابل پیش‌بینی نیست.

 63022036

وکیل امیرحسین مقصودلو در ادامه گفت که تابه‌حال دادگاه موکلش خوب پیش رفته است.

این وکیل دادگستری در پاسخ به این سوال که «آیا اظهار ندامت تتلو تاثیری در حکم نهایی تاثیری دارد؟»، گفت: اظهار ندامت در حکم بعضی از جرائم تاثیر دارند. او از بدو بازداشت هم بحث توبه را مطرح کرد و احتمال دارد در حکمش اثرگذار باشد، اما اینکه چه میزان اثرگذار باشد، به سیستم قضایی بستگی دارد.

 

دیدگاه
آخرین اخبار
بازار