تتلو به حبس محکوم شد

وکیل امیرتتلو با اشاره به صدور حکم موکلش درباره آخرین جزئیات این پرونده و مخالفت دادگاه با آزادی تتلو با قید وثیقه توضیحاتی ارائه کرد.

 

به گزارش جهان مانا؛ الهام رحیمی فر با تایید خبر صدور و ابلاغ حکم امیرحسین مقصودلو معروف به تتلو در مورد جزئیات آن عنوان کرد: اعلام جزئیات این حکم را به مصلحت موکلم نمی‌دانم، ولی به صورت کلی بخواهم بگویم حبس‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت و برخی مجازات‌های تبعی و تکمیلی دارند که باید نسبت به این مساله با موکل بررسی و مشورت کنیم و تصمیم بگیریم که اعتراض انجام بدهیم یا خیر.

وی در مورد زمان صدور و ابلاغ این حکم افزود: دقیقا همانطور که دادگاه اعلام کرده بود که طی یک هفته در زمان مقتضی رای صادر خواهد شد این حکم صادر و ابلاغ شد. یعنی اگر اشتباه نکنم هفته گذشته در روز ۲۵ اردیبهشت رای به بنده ابلاغ شد.

وکیل امیر تتلو گفت: به لحاظ حقوقی اگر نظر من ملاک باشد شاید اعتراض به رای صادر شده را داشته باشم، اما در دیدار با موکلم مشاوره و توضیحاتم را می‌دهم و با هماهنگی تصمیم می‌گیریم اعتراض انجام شود یا خیر، چون این پرونده شرایط خاصی دارد.

وی درباره احتمال آزادی موکلش با قرار وثیقه گفت: ما این درخواست را کرده‌ایم، اما تا این لحظه مورد پذیرش واقع نشده است.

امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو ۱۵ آذرماه ۱۴۰۲ در مرز بازرگان تحویل ایران و بازداشت شد.

تشویق نسل جوان به فساد و فحشا و فراهم کردن کردن شرایط آن، فعالیت تبلغی علیه نظام، دائر کردن سایت شرط بندی برای قمار و تشویق دیگران به آن، انتشار محتویات مستهجن در قالب تولید کلیپ و آهنگ، تحریک و دعوت از مخاطبان‌تان به ارتکاب جرایم منافی عفت، مصرف مواد مخدر، اجتماع و تبانی علیه امنیت کشور با توصیه به هواداران، فعالیت آموزشی و تبلیغی مغایر شرع اسلام، اتهامات امیرحسین مقصودلو در این پرونده است.

 

منبع: ایلنا
دیدگاه