اعتراض شدید رونالدو به VAR + عکس

بازی تیم‌های النصر و الطائی که با حضور حداکثری تماشاگران تیم میزبان همراه شده بود، به فرصت مجدد برای گلزنی‌های کریستیانو رونالدو تبدیل شد.

 

 

مهاجم پرتغالی تیم النصر که این تیم را تبدیل به مورد توجه‌ترین تیم لیگ سعودی کرده بود، در این بازی خوش درخشید. بازی با حملات پشت سر هم النصر و فشار وینگر تکنیکی سمت چپ این تیم، عبدالرحمن قریب، آغاز شد و مشخص بود که رونالدو برای گلزنی در این بازی حساس، با توجه به احتمال توقف الاتحاد صدرنشین مقابل الهلال، بی‌قراری می‌کرد.

حملات النصر یکی پس از دیگری به هدر می‌رفت تا اینکه در دقیقه ۵۰ عبدالمجید الصلیحیم روی یک نبرد تک به تک نقش بر زمین شد که این مسئله واکنش بازیکنان النصر و سپس سوت داور را در پی داشت. البته داور روی پنالتی‌بودن این صحنه چندان مطمئن نبود تا کار به اعتراضات بعدی بکشد و کریستیانو رونالدو مستقیما به سمت داور برود و و مستقیما به او تشر بزند که چرا این خطای آشکار را پنالتی اعلام نمی‌کرد.

این مسئله باتوجه به پیش‌زمینه قبلی و انتقاد رسانه‌های سعودی، با واکنش تند داور جوان بازی همراه شد و او کارت زرد را پیش چشم رونالدو از داخل جیبش بیرون کشید و فوق‌ستاره النصر را جریمه کرد. با این حال حرکت تند رونالدو تاثیر خود را روی داور گذاشت و او بعد از چک کردن صحنه با وی ای ار  سوت خود را به صدا درآورد و نقطه پنالتی را با دست راست نشان داد. چیزی که باعث هلهلهه در ورزشگاه الطاعی و به ثمر رسیدن گل توسط رونالدو شد که برخلاف همیشه جشن پنالتس را خیلی اغراق آمیز برگزار نکرد و در آغوش بازیکنان هم‌تیمی این گل را جشن گرفت.

حملات النصر بعد از این گل نیز ادامه داشت و دقایقی بعد تالیسکا با استفاده از اشتباه مدافع وسط حریف، توپ را به محوطه جریمه برد و به راحتی دومین گل تیم خود را به ثمر رساند تا هر دو ستاره النصر گلزنی کرده باشند.

رونالدو در نیمه اول این بازی نیز دو تلاش برای گلزنی داشت که یکی با ضربه سر بود و دیگری با شوت از راه دور که هر دو با واکنش دروازه‌بان حریف خنثی شدند.

با این برتری شیرین النصر با گل دقیقه آخر الهلال به الاتحاد شیرین‌تر هم شد چرا که آنها اکنون در سه هفته پایانی فرصت جبران سه امتیاز اختلاف را خواهند داشت.

رونالدو نیز با این گل در جدول گلزنان لیگ روشن ۱۳ گله شد تا همچنان برترین گلزن دور برگشت لیگ عربستان باشد.

اعتراض رونالدو به داور در عربستان

اعتراض رونالدو به داور در عربستان

دیدگاه