هدیه «کتری و قوری» به دختر ملی‌پوش و قهرمان + فیلم

سارا عبدالملکی در ویدیویی از هدیه شورای شهر رونمایی کرده است.

سارا عبدالملکی نایب قهرمان پاراقایقرانی آسیا با انتشار ویدیویی اعلام کرده شورای شهر به عنوان جایزه به او یک کتری و قوری هدیه داده است!

سارا عبدالملکی که طی سال های گذشته به دلیل حادثه ای که در دوران حضورش در تیم ملی راگبی رخ داد، در جامعه ورزش شناخته شده است، با تلاش های فراوان و بعد از چند سال تمرین در رشته پاراقایقرانی بالاخره توانست در مسابقات آسیایی اخیر این رشته به مدال ارزنده نقره دست پیدا کند.

عبدالملکی در سومین روز از مسابقات قایقرانی آب‌های آرام قهرمانی زیر ۲۳ سال در سمرقند ازبکستان و در KL۱ ۲۰۰ متر بانوان پس از قایقران کشور هند با زمان ۱:۱۸.۵۱۶ دقیقه دوم و صاحب مدال نقره شد.

اما بعد از گذشت نزدیک به یک ماه این ملی پوش پاراقایقرانی ایران، با انتشار ویدیویی کنایه آمیز به هدیه‌ای که از سوی شورای شهر به او اهدا شده، اشاره کرده است.

در این ویدیو عبدالملکی از یک کتری و قوری به عنوان هدیه شورای شهر برای کسب مدال نقره آسیایی اش رونمایی می کند و به کنایه می گوید: “انشالله برای مدال المپیک، فلاسک می دهید!”

با اینکه این ورزشکار در ویدیوی خود اشاره ای به نام شهرش نکرده، اما با توجه به حضور او در تیم استان البرز به نظر می رسد از سوی شورای شهر یکی از شهرهای این استان این هدیه به او اهدا شده است.

 

 

 

دیدگاه