شکست 4 بر صفر نساجی مقابل استقلال؛

انرخوس: بعد از اشتباهات خیلی سخت بود که بخواهیم تیم را جمع کنیم

کارلوس انرخوس پس از شکست 4 بر صفر نساجی مقابل استقلال در نشست خبری حضور پیدا کرد.

سرمربی نساجی گفت: ما در نیمه اول برای لحظاتی خوب بودیم، اما گلی که کرنر بود و بعد از آن اشتباه ابراهیمی موجب شد که ما برنامه‌های خود را تغییر دهیم. وقتی 2 بر صفر مقابل استقلال عقب هستیم و گل‌هایی که بخاطر اشتباهات خوردیم خیلی سخت است که بخواهیم تیم را جمع کنیم.

وی درمورد اینکه گفته شده بود که اگر در این بازی نساجی نتیجه را به استقلال واگذار کند، آخرین حضورش روی نیمکت این تیم خواهد بود، تصریح کرد: من نمی‌دانم و خبری ندارم. به من کسی چیزی نگفته است!

سرمربی تیم فوتبال نساجی درخصوص مقایسه استقلال و پرسپولیس و احتمال رویارویی آنها در فینال، خاطرنشان کرد: من نظر خودم را می‌گویم. هر دو تیم خوب هستند و بازیکنان بزرگی دارند. هر دو تیم برای یک شهر هستند و نام بازی آنها را دربی می‌گذارند شاید نتایج دلخواه هواداران رقم نخورد. هر تیمی که بهتر باشد برنده خواهد شد. هر دو تیم قوی هستند، اما شخصیت‌های متفاوتی دارند. هر دو تیم بازیکنان بزرگی دارند.

انرخوس درمورد شرایط کلی داوری در فوتبال ایران و اینکه آیا داوری در نتیجه بازی امروز تاثیرگذار بود یا خیر، گفت: من درمورد داوری حرفی نمی‌زنم. هر دو بازی اخیر را خوب قضاوت کردند و هر چه نظر آنها باشد به آن احترام می‌گذارم و نمی‌توانم حرفی بزنم.

 

منبع: ایلنا
دیدگاه