تعویق ۳ بازی دیگر لیگ برتر

هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر قرار بود از روز چهارشنبه ۲۹ شهریورماه با برگزاری ۳ بازی آغاز شود.

 سه تیم پرسپولیس، سپاهان و نساجی که نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستند، به دلیل اینکه در روز‌های ۲۷ و ۲۸ شهریور ماه باید در این رقابت‌ها به میدان بروند، بازی این هفته‌شان به تعویق افتاده بود.

 

روابط عمومی سازمان لیگ فدراسیون فوتبال، دیروز خبر تعویق ۳ بازی دیگر از هفته‌های پنجم و ششم را اعلام کرد: «باتوجه به فهرست اعلامی تیم امید برای حضور در مسابقات آسیایی هانگژو و اینکه تیم‌هایی که سه یا بیش از سه بازیکن در تیم امید دارند، مسابقات‌شان به درخواست باشگاه مربوطه به تعویق می‌افتد».

باتوجه به اعلام سازمان لیگ جدال تیم‌های صنعت‌نفت آبادان و گل‌گهر سیرجان از هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر که قرار بود روز چهارشنبه بیست‌ونهم شهریور ماه برگزار شود، به تعویق افتاد. همچنین استقلالی‌ها که جدال آن‌ها در دربی هفته پنجم مقابل پرسپولیس به تعویق افتاده بود، بازی‌شان مقابل دیگر تیم تهرانی هوادار در هفته ششم هم به تعویق افتاد.

سپاهانی‌ها هم که این روز‌ها با جریمه سنگین از سوی کمیته انضباطی روبرو شده‌اند و با کسر ۴ امتیاز از صدر جدول رده‌بندی به رده چهارم سقوط کرده‌اند، بعد از به تعویق افتادن بازی‌شان مقابل فولاد در هفته پنجم، جدال‌شان با گل‌گهر سیرجان در هفته ششم هم به تعویق افتاد.

برنامه هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر

چهارشنبه ۲۹ شهریور

ملوان - پیکان ۱۷:۴۵

هوادار – تراکتور ۱۸:۳۰

پنج‌شنبه ۳۰ شهریور

مس رفسنجان – آلومینیوم اراک ۱۸:۱۵

استقلال خوزستان – ذوب‌آهن ۱۹

 

دیدگاه