دیروز در رختکن پرسپولیس چه گذشت؟

تیم فوتبال پرسپولیس روز چهارشنبه در حالی قرار بود تمرینات خود را پس از دو روز تعطیلی آغاز کند که جریمه ۱۰ درصدی از سوی باشگاه باعث اعتصاب آن‌ها شد تا یحیی گل محمدی هم با بازیکنانش در رختکن ورزشگاه شهید کاظمی بماند و تیم را تمرین ندهد.

به گزارش جهان مانا ، سرمربی پرسپولیس قرار بود در مصاحبه‌ای با خبرنگاران مواضع تند خود علیه رضا درویش مدیرعامل باشگاه را تکرار کند، اما جلسه بیش از دو ساعته با بازیکنان باعث شد تا صحبت با رسانه‌ها لغو شود.

 

در جلسه‌ای که بین بازیکنان تیم برگزار شد سرمربی پرسپولیس روی مواضع قبلی خود نسبت به رفتار‌های غیرحرفه‌ای مدیرعامل باشگاه تاکید کرد. همچنین تعدادی از بازیکنان باتجربه این تیم همچون امید عالیشاه، علیرضا بیرانوند و سروش رفیعی درباره شرایط به وجود آمده صحبت کردند و تصمیم تیم را قابل احترام دانستند.

در این جلسه چند بازیکن قدیمی عنوان کردند دو تن از اعضای هیأت مدیره مخالفت خود را صراحتا با جریمه اعلام کرده اند، اما رأی اکثریت باعث تصویب این موضوع شد.

موضوعی که باعث تشدید مخالفت با ادامه حضور درویش در قامت مدیرعامل پرسپولیس شد، اما از آنجایی که بازیکنان و مربیان نمی‌توانند چنین تصمیمی برای برکناری مدیرعامل بگیرند باید منتظر تصمیم هیأت مدیره درباره ادامه فعالیت مدیرعامل باشگاه بمانند.

روندی که نشان می‌دهد بازیکنان پرسپولیس خواسته‌هایی فراتر از بخشش جریمه ۱۰ درصدی است و می‌خواهند درویش از مدیرعاملی باشگاه برود تا جایگاه او را فردی تصاحب کند که حمایت بیشتری از مجموعه تیم دارد.

بازیکنان پرسپولیس به احتمال فراوان از امروز پنجشنبه تمرینات خود را از سر خواهند گرفت، اما پیشنهاد گفتگو با مدیرعامل را رد کرده اند و تنها در صورت بخشش این جریمه حاضر خواهند شد با درویش دور یک میز بنشینند.

 

منبع: مهر
دیدگاه