VIP جدید ورزشگاه آزادی + عکس

با برداشتن صندلی‌های VIP آزادی سکوهای مقاوم‌شده این ورزشگاه سر و شکل عجیبی پیدا کرده است.

به گزارش جهان مانا ، مسئولان ورزشگاه آزادی با پایان دادن به عملیات ایمن‌سازی سکوهای این ورزشگاه حالا باید برای صندلی‌گذاری دوباره اقدام کنند. قسمت‌های زیادی از ورزشگاه آزادی این روزها صندلی ندارد و در بازی‌های گذشته هم شاهد آن بودیم که برخی مقامات تیم‌های باشگاهی روی سکوهای سیمانی نشستند و حتی تصاویر آن‌ها نیز بسیار دست به دست شد.

در بازی ایران و هنگ‌کنگ در مرحله اول انتخابی جام‌جهانی 2026 هم موضوعی که بسیار عجیب به نظر می‌رسید، وضعیت جایگاه VIP بود. این جایگاه که چند سال پیش مجهز به صندلی‌های مدرن وشیکی شده بود، حالا این صندلی‌ها در انبار مجموعه آزادی قرار گرفته و فعلا نصب نشده است. از این رو مسئولان برای بیرون مانده‌ها از لیست تیم ملی صندلی‌های متحرک را به جایگاه بردندو در یک ردیف کنار هم قرار دادند.

ورزشگاه آزادی

در بازی‌های گذشته نیز این صندلی‌های متحرک را در جایگاه VIP دیده بودیم اما برای ایران و هنگ‌کنگ تعداد آن‌ها افزوده شده تا همه نفرات بیرون از لیست بتوانند آن‌جا بنشینند و بازی را تماشا کنند.

تصاویر این مدل صندلی‌های متحرک در ورزشگاه آزادی هرگز قابل تصور نیست؛ مدیران آزادی در تلاش هستند تا هرچه سریع‌تر صندلی‌های خود ورزشگاه را نصب کنند اما هنوز مشکلاتی در این خصوص وجود دارد که زشتی‌های زیادی را به این ورزشگاه پیر و ماندگار فوتبال ایران تحمیل کرده است.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه