واکنش دیدیه دشان به مصدومیت‌ها

دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه، می‌گوید تیم‌های باشگاهی نمی‌توانند از تیم ملی به خاطر مصدومیت بازیکنانشان شکایت کنند چون برخورد در ذات فوتبال وجود دارد.

به گزارش جهان مانا ، فرانسه تحت هدایت دیدیه دشان روزهای خوبی را سپری می کند. فرانسه با 7 برد از 7 بازی ممکن، رقابت های مقدماتی خود را پشت سر گذاشته و جای خود را در سید 1 برای قرعه کشی مرحله گروهی مسابقات، که در روز شنبه، 2 دسامبر در هامبورگ برگزار می شود، رزرو کرده است و در یک دیدار تشریفاتی در آتن باید آخرین بازی مرحله مقدماتی یورو را برگزار کند. این مربی که در ترافیک آتن گرفتار شده بود، نشست خبری خود را با نیم ساعت تاخیر در روز دوشنبه آغاز کرد.

لوکاس هرناندز در دفاع میانی نه دفاع چپ؟

او می تواند در هر دو موقعیت باشد. در لیست، من او را در درجه اول در دفاع چپ قرار می دهم. فردا خواهیم دید..."

اعتراض باشگاه‌ها به مصدومیت بازیکنان؟

"من یازده بازیکن دارم که باید عصر جمعه بازی کنند. اگر آنها را بازی ندهم چه کار کنم؟ باید کادر فنی را به زمین بفرستم؟ ما هرگز از چیزی در امان نیستیم. فوتبال یک ورزش پربرخورد است. اگر احساسی از مصدومیت یا عدم تمایل به بازی در بازیکنی باشد، آن را در نظر می‌گیرم. اگر احساس منفی داشته باشمد زور اضافی نمی زنم که کسی را به زمین بفرستم. من همه اینها را تا حد امکان در نظر می‌گیرم و زمان را با پنج تغییر در 90 دقیقه مدیریت می‌کنم. ما باید خود را با شرایط وفق دهیم."

دیدیه دشان

افت رندال کولو موانی ؟

"او حتما می تواند بهتر عمل کند. من او را بسیار حرفه ای می دانم. او باید آرامشش را حفظ کند. او بازیکن جوانی است که فصل گذشته تجربه های زیادی کسب کرد و هنوز راه های زیادی برای رفتن دارد.

آدرین رابیو کاپیتان می‌شود؟

"تعداد مشخصی تغییرات خواهیم داشت... بریس سامبا دروازه بان خواهد شد. آدرین رابیوت هم کاپیتان نخواهد بود. "

کینگزلی کومان در ترکیب ثابت؟

"خیلی بهتر است اگر او بتواند در تیم فرانسه گل های بیشتری بزند، البته که همیشه اینطور نبوده است. او در بایرن بیشتر گل می زند. او این پتانسیل را دارد که برای ما یک شروع کننده دائمی باشد. او این امتیاز را دارد.. اگر کینگزلی با عثمان (دمبله) شروع کند یا بعدا با تعویض به او اضافه شود، یا برعکس، برای ما خوب است و برای حریف تاسف می‌خورم."

 

منبع: ورزش3
دیدگاه