هفت بازیکن کره در آستانه محرومیت

تیم ملی کره با 7 کارت زرد یکی از خشن ترین تیم های جام است.

به گزارش جهان مانا ، بازی تیم ملی کره جنوبی دو بازی گذشته 7 کارت زرد دریافت کردند تا در آستانه مصاف احتمالی با ژاپن و ایران دست به عصا در مسابقات حاضر شوند، کیم مین جائه و سون هیونگ مین دو ستاره اصلی این تیم شاخص ترین بازیکنانی هستند که در آستانه محرومیت قرار دارند.

کیم مین جائه و لی کی جه در خط دفاع، هوانگ این بئوم، پارک یونگ وو، چو گوئه سونگ در خط هافبک و اوه هیون جیو و سون هیونگ مین در خط حمله بازیکنانی هستند که کارت زرد دریافت کردند.

از بین این 7 بازیکن 5 بازیکن در دیدارهای اخیر کره جنوبی در ترکیب اصلی حضور داشتند و از بازیکنان اصلی این تیم به شمار می‌روند.

کره‌ای ها با توجه به قرعه سختی که در مراحل حذفی با آن رو به رو هستند باید به مصاف ژاپن یا عربستان بروند و به احتمال زیاد در بازی با مالزی به تعدادی از بازیکنان استراحت بدهد، اما در حالتی که در مرحله حذفی به مصاف ژاپن برود باید با تمام قوا مقابل این تیم قرار بگیرد و با توجه به بازی سختی که دارد احتمال محرومیت تعدادی از ستاره‌های این تیم در صورت تقابل احتمالی با ایران وجود دارد.

دیدار کره و مالزی از ساعت 15:00 برگزار خواهد شد و باید دید کلینزمن برای این مسابقه به کدام یک از ستاره های تیمش استراحت خواهد داد.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه