پشت پرده جدایی سعید دقیقی از شمس‌آذر

سرمربی تیم شمس‌آذر قزوین گفت چاره‌ای جز پایان همکاری با این باشگاه نداشته است.

به گزارش جهان مانا، سعید دقیقی سه‌شنبه گذشته با انتشار متنی اینستاگرامی از شمس آذر قزوین خداحافظی‌ و اردوی تیمش در آنتالیا را ترک کرد. این جدایی در حالی اتفاق افتاد که دقیقی در گفت‌وگو با ایسنا از دریافت پیشنهاد همکاری از یکی از باشگاه‌های متمول لیگ برتر خبر داده بود.

دقیقی که مشخص شده است در آستانه مربیگری در مس رفسنجان قرار دارد، در استوری اینستاگرامش دلایل جدایی از این باشگاه قزوینی را تشریح کرده است.

این مربی اعلام کرد که به دلیل هزینه‌های زیاد مجموعه شمس آذر که باید ضمن تامین منابع مالی کارکنانش، حقوق اعضای یک تیم فوتبال را هم پرداخت می‌کرد، تصویب شد که چند نفر از تیم جدا شوند تا باشگاه از طریق دریافت پول رضایتنامه آنها درآمدزایی کند.

او همچنین مدعی شد بر اساس تصمیم نهایی مالک و مدیرعامل باشگاه، قرعه جدایی به نام او و سه بازیکن دیگر تیم افتاد تا از این طریق منابع مالی باشگاه تا حدودی تامین شود.

این مربی جوان تاکید دارد که ضمن ترک اردوی ترکیه چند روزی هم صبر کرده و منتظر اقدام جدیدی از سوی باشگاه بود اما متوجه شد که تغییری در شرایط ایجاد نشده و به همین دلیل چاره‌ای به غیر از جدایی ندارد.

 

منبع: ايسنا
دیدگاه