استرالیا با این بازیکن مدعی جام شد + عکس

جکسون ایروین ستاره تیم ملی استرالیا مقابل اندونزی هم درخشید.

به گزارش جهان مانا ، جکسون ایروین هافبک وسط تیم ملی استرالیا در مسابقات جام ملت‌های آسیا کلاس بالایی از فوتبال را به نمایش گذاشته و نقش محوری خاصی در جریان مسابقات این تیم داشته است.

ایروین در استرالیا آزادی عملی زیادی دارد و در حملات و بازیسازی این تیم نقش اصلی را ایفا می‌کند، او علاوه بر بازیسازی حضور موثری در محوطه جریمه دارد و به تمامی نقاط زمین سرکشی می‌کند، او در این مسابقات سه گل به ثمر رسانده و روی دو گل دیگر استرالیا تاثیرگذار بوده تا 5 گل از 8 گل استرالیا با خلاقیت این بازیکن رقم بخورد.

جکسون در بازی با هند گل اول تیمش را وارد دروازه کرد، در بازی دوم مقابل سوریه تک گل سه امتیازی این تیم را به ثمر رساند و در بازی چهارم در مرحله حذفی گل اول این تیم با ضربه این بازیکن و دخالت بازیکن اندونزی تبدیل به گل شد و گل سوم آنها در ریباند ضربه او به ثمر رسید.

این بازیکن فیزیک فوق‌العاده ای دارد اما در کنار قدرت بدنی بالایی که دارد از تکنیک و هوش بالایی بهره‌ می‌برد، حضور ناگهانی در محوطه جریمه حریف باعث می‌شود تا یارگیری نشود و در موقعیت مناسب صاحب توپ شود و این یکی از ترفندهای استرالیایی ها در این مسابقات است، درخشش ایروین باعث شد تا استرالیایی ها به مرحله یک چهارم نهایی برسند و در صورت شکست کره یا عربستان می‌توانند یکی از مدعیان جدی قهرمانی باشند.

 جکسون ایروین

او که استیل و ظاهر کلاسیکی هم در این تورنومنت برای خود ساخته با فوتبال چشم نواز و باکیفیتی که ارائه کرده است یکی از بازیکنان موفق، خاص و فراموش نشدنی جام ملت‌های 2023 خواهد بود، باید دید استرالیا و ایروین تا کدام مرحله پیش خواهند رفت و می‌توانند یکی از فینالیست های این مسابقات باشند یا خیر.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه