رییس دپارتمان بین الملل فدراسیون: محرومیت استقلال 3 پنجره نیست

رییس کمیته دپارتمان بین الملل فدراسیون فوتبال اظهار داشت: استقلال 3 پنجره محروم نیست و به محض تسویه مالی می‌تواند بازیکنان را ثبت کند.

به گزارش جهان مانا ، علی تارقلی زاده در حاشیه مراسم تفاهم نامه بین فدارسیون و موسسه خیریه کودکان بی سرپرست در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر اینکه با توجه به بسته شدن پنجره چند باشگاه های ایران توسط فیفا، آیا آنها را از فعالیت در پنجره زمستانی ممنوع می‌کند و ابهامات 3 دوره محرومیت استقلال، گفت:

در ارتباط با بحث بسته یا باز شدن پنجره، بحث مالی است. اگر فیفا اعلام کند که یک پنجره‌ای بسته است، باشگاه باید اقدام کند و با پرداختی خود پنجره را باز کند. اینکه 2 دوره است یا 3 دوره هیچ ابهامی در آن نیست. وقتی اعلام بشود و ما در پرتال فیفا پنجره تیمی بسته شود، نمی‌تواند بازیکن بگیرد.

 

وی ادامه داد:

در فوتبال ما باید فرهنگ سازی بکنیم. یکی از مباحث لایسنس گرفتن باشگاه‌ها، مالی است. اگر باشگاهی یک سنت بدهکار باشد، هم پنجره اش بسته می‌شود و هم نمی‌تواند در رقابت‌هایی مثل جام باشگاه ها شرکت کند.  باشگاه های ما باید فیرپلی داشته باشد، سالیانه بودجه خود را مشخص کند و بر اساس آن هزینه کند.

 

رییس کمیته دپارتمان بین الملل فدراسیون فوتبال اظهار داشت:

استقلال 3 پنجره محروم نیست. وقتی تسویه مالی داشته باشد، این پنجره باز می‌شود. باشگاه‌ها اگر بدهی خود را پرداخت کنند، می‌توانند بازیکن بخرند و پنجره آنها باز می‌شود.

 

 

دیدگاه