صحبنهای جنجالی کلینزمن بعد از صعود!

گاهی اوقات به بازیکنان حس بدی پیدا می‌کنم، دوست دارم خودم بروم و گل بزنم - برد با دستهای عرق کرده، چیزی نیست که من بخواهم.

به گزارش جهان مانا ، یورگن کلینزمن پس از پیروزی مهم مقابل استرالیا و حذف یکی دیگر از مدعیان قهرمانی، با صورت کاملا خوشحال وارد سالن نشست مطبوعاتی شد تا به سوالات خبرنگاران پاسخ دهد.

او در ابتدا گفت: انتظار بازی سختی را داشتم، اما زمانی که شخصا با آن روبرو شدم، سختی واقعی را دیدم. واقعا بازی سختی بود. فکر میکنم در این بازی برای ما یک درام نوشته شد.

 کلینزمن با تمجید از بازیکنانش اظهار داشت: من بسیار مفتخر و خوشحالم که می توانم در کنار این بازیکنان باشم. تیم ما 64 سال است قهرمان نشده اما این یک روحیه و انگیزه بزرگ برای ماست.

وی ادامه داد: به نظر می رسد گاهی اوقات چنین دیداری باعث فشار یا تنش می شود و باعث می شود در نیمه اول با مشکل مواجه شویم و به نظر من وقتی گل میخوریم که توپ را بی دلیل و به اشتباه از دست می دهیم. البته نیمه دوم، بازیکنان بیشتر از آنچه ما می خواهیم را نشان می دهد.

کلینزمن همچنین گفت که هیچ علاقه‌ای ندارد بازی این چنین دراماتیک شود: من نمی‌خواهم چنین بازی سختی داشته باشم که دستانم عرق کند. می‌خواهم سریع نتیجه بگیرم و بازی را تمام کنم. گاهی اوقات آنقدر به بازیکنان احساس بدی دارم که می‌خواهم بروم و به جای آنها بازی کنم یا وقتی فرصت پیدا کردم گل بزنم.

  یورگن کلینزمن

سرمربی آلمانی در خصوص دیدار با اردن عنوان کرد: وقتی دو تیم از یک گروه را در نیمه نهایی مقابل هم می بینید، به نظر می رسد که گروه سختی است. سعی خواهیم کرد با استفاده از نقاط قوت خود به نتیجه برسیم.

او  در مورد شانس قهرمانی تیمش توضیح داد:رویای این را دارم که جام قهرمانی جام ملت های آسیا را که هواداران کره در انتظار آن هستند، ببرم و به کره برگردانم. امیدوارم تا آخرین روز در دوحه باشم و به خوبی برای این اتفاق آماده خواهم شد. به بازیکنانم میگویم می خواهم بازی بعدی را در 90 دقیقه تمام کنید نه 120 دقیقه.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه