بیرانوند: قلعه‌نویی بین دو نیمه گفت به شما افتخار می‌کنم

دروازه‌بان تیم ملی می‌گوید بین دو نیمه به این باور رسیدند که می‌توانند ژاپن را شکست دهند.

به گزارش جهان مانا ، علیرضا بیرانوند بعد از پیروزی غرورانگیز مقابل ژاپن در یک چهارم نهایی جام جهانی در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: «بین دو نیمه آقای قلعه نویی به ما گفت این یکی از بهترین بازی‌های تیم ملی است که شما مقابل ژاپن انجام دادید و من به شما افتخار می‌کنم. این  در حالی بود که ما یک گل عقب بودیم و به همین خاطر با تعجب همدیگر را نگاه کردیم و گفتیم ما که یک گل خورده ایم، منظورش از این حرف چیست؟»

بیرانوند ادامه داد: «ما بخصوص بعد از گلی که از ژاپن خوردیم فشار زیادی روی تیم ژاپن وارد کردیم و همین باعث شد تا در رختکن به این فکر کنیم که می‌توانیم.»

دروازه‌بان تیم ملی در بخش دیگری از این مصاحبه گفت: «یک چیزی به شما بگویم و آن اینکه ما وقتی گل مساوی را زدیم عقب نیامدیم و من این را باور نمی‌کردم. شاید هر تیم دیگری بود از اسم ژاپن و بازی این تیم می‌ترسید. یک چیز عجیب و غریبی بود ولی یک کاری انجام دادیم که خیلی خیلی برایمان لذت بخش بود چون خیلی‌ها تصور نمی‌کردند ما بتوانیم موفق شویم هر چند بعد از این برد هیچ چیز نباید برای ما تمام شود.»

بیرانوند درباره احتمال رسیدن تیم ملی به فینال جام ملتها گفت: «من موقعی که وارد قطر شدم هر کسی پیام داد و پرسید کی برمی‌گردید من یک پیام دادم و گفتم ما 22 بهمن برمی‌گردیم و در ایران هستیم. خدا شاهد است این پیام ها در گوشی‌ تلفنم باقی مانده و برای هر کسی این سوال را می‌پرسید، می‌فرستم.»

 

منبع: ورزش3
دیدگاه