به رغم انتقادها از دانش فنی سرمربی تیم ملی فوتبال؛

حمایت تاج از قلعه نویی، سرمربی ناکارآمد را تا جام جهانی ماندنی کرد!

فدراسیون فوتبال بدون این که دلایل ناکامی تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا را بررسی کند از حفظ سرمربی این تیم تا جام جهانی خبر داد. این در حالی است که تیم ایران از جام ملت ها حذف شد!

به گزارش جهان مانا، تیم ملی فوتبال ایران در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا در شرایطی که از قطر پیش بود در نهایت بازنده میدان شد و نتوانست به فینال راه پیدا کند. این در حالی بود که ایران چند هفته قبل در تورنمنت اردن موفق شده بود چهار گل به قطر بزند.

با این حال فدراسیون فوتبال بدون آنکه دلایل این ناکامی و نرسیدن تیم ملی به فینال را بررسی و کارشناسی کند، تصمیم گرفته است که قلعه نویی تا جام جهانی هدایت تیم ملی را برعهده داشته باشد.

احسان اصولی سخنگوی فدراسیون فوتبال در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت: مراتب تقدیر و تشکر مجدد رییس و هیات رییسه این فدراسیون از آحاد ملت شریف ایران و هم میهنان در اقصی نقاط دنیا به ویژه ایرانی های مشوق تیم ملی که از روی سکوها بی وقفه و غیرتمندانه در طول این مسابقات تیم ملی را تشویق کردند و همچنین مسوولین و مقامات کشوری و لشکری که با حمایت های همه جانبه خود بار دیگر اتحاد و همبستگی ملی ایرانیان را به رخ جهانیان کشیدند، را ابراز می کنم.

وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات امیر قلعه نویی،سرمربی و کلیه اعضا تیم ملی که قریب به 11 ماه در اردوها،مسابقات تدارکاتی و رسمی نهایت تلاش را مصروف داشته و انسجام بسیار مطلوبی داشتند و مضافا با اعلام حمایت از وی و با اشاره به اینکه قرارداد سرمربی تیم ملی تا پایان جام جهانی آینده خواهد بود افزود: فدراسیون فوتبال از راهبرد اتخاذ شده توسط سرمربی تیم ملی مبنی بر جوانگرایی در تیم ملی استقبال می کند و به همین منظور از وی خواسته شده که در اسرع وقت نسبت به تدوین و ارائه برنامه مدون و عملی خود اقدام کند.

 

منبع: مهر
دیدگاه