کنایه فرهاد کاظمی به امیر قلعه‌نویی و دستیار محبوبش

فرهاد کاظمی در مصاحبه تلویزیونی ضمن حمایت از امیر قلعه‌نویی به نقد بازی‌های تیم ملی در جام ملت‌های آسیا و دیدار‌های اخیر پرداخت.

به گزارش جهان مانا، سرمربی سابق تیم‌های بهمن، ابومسلم و سپاهان که با سپاهان قهرمان لیگ برتر و جام حذفی شده گفت: من همچنان از امیر قلعه‌نویی دفاع می‌کنم و اگر حرفی می‌زنم به خاطر تیم ملی مملکت است. بنده هیچ مشکلی با سرمربی تیم ملی ندارم و قبلا هم از او حمایت کرده بودم، اما واقعیت آن است که تیم ما فوتبال خوبی ارائه نمی‌کند و در ایجاد موقعیت گل موفق نیست. در جام ملت‌های آسیا دیدیم که تیمی مثل هنگ‌کنگ در زمین ما بازی می‌کرد و این خیلی بد است. تیم ایران حتی نتوانست سوریه را در وقت‌های قانونی ببرد و فقط نیمه دوم مقابل ژاپن عالی بازی کرد، اما مقابل قطر عملکرد انتقادآمیزی داشتیم.

 

کاظمی در ادامه گفت: من باید نقاط ضعف تیم ملی را بگویم و کتمان واقعیت‌ها کمکی به این تیم نمی‌کند. دوستان می‌گویند امیر قلعه‌نویی ۸ سال با سعید الهویی کار کرده و با هم هماهنگ هستند؛ خب حاصل این ۸ سال چه بوده است؟! این‌که می‌گویند مقابل قطر حمله کردیم و مثلا ۸ کرنر داشتیم خیلی عجیب است، چون تیمی که عقب می‌افتد به هر حال حمله می‌کند و کرنر زدن نشانه کار تاکتیکی نیست. شما بگویید تیم ملی کدام کار ترکیبی ۴ یا ۵ نفره را انجام داد و چند موقعیت گل خلق کرد؟ به نظر من حتی موقعیت‌های گل تیم قطر بیشتر از تیم ایران بود ضمن این‌که وقتی تیمی عقب می‌افتد به طور طبیعی حمله می‌کند و همه فوتبالی‌ها این مسئله را می‌دانند.

فرهاد کاظمی در پایان بار دیگر تاکید کرد که هیچ مشکلی با امیر قلعه‌نویی ندارد، اما واقعیت قضیه آن است که تیم ملی ایران با وجود مهره‌های خوبی که دارد، فوتبال چندان قدرتمند و جذابی ارائه نمی‌کند.

 

دیدگاه