یک پیشکسوت فوتبال؛

انتظار برای قهرمانی از استقلال زیاد است

یک کارشناس فوتبال با بیان اینکه نباید انتظار بیش از اندازه از استقلال داشته باشیم گفت: انتظار قهرمانی به آبی ها فشار زیادی آورده که می‌تواند مخرب باشد.

به گزارش جهان مانا، ایمان عالمی در مورد دیدار استقلال و مس رفسنجان از هفته بیست و دوم لیگ گفت : استقلال در جام حذفی از مس رفسنجان شکست خورد اما این دیدار با جام حذفی متفاوت است و استقلال باید با ارایه یک بازی منطقی به پیروزی دست پیدا کند.

وی ادامه داد: مس هم با آمدن نوید کیا متفاوت بازی می کند و این امر می تواند برای استقلال خطرناک باشد. آبی ها باید منتظر محمد را مهار کنند چون او این روزها فوق‌العاده بازی می کند و از آمادگی بالایی برخوردار است.

این پیشکسوت فوتبال ادامه داد: نوید کیا نمی خواهد دست خالی از تهران برگردد و به دنبال کسب یک امتیاز است. استقلال هم می خواهد سه امتیاز را کسب کند تا هم فاصله خود را با پرسپولیس حفظ کند و هم یک گام به قهرمانی نزدیک شود.

کارشناس فوتبال در پاسخ به این پرسش که چه فاکتورهایی نیاز است تا آبی ها به قهرمانی برسند گفت: اعتقاد دارم استقلال پتانسیل قهرمانی را دارد ولی فشاری که این چند وقت به این تیم وارد می شود و همه می گویند استقلال باید قهرمان شود می تواند برای آبی ها مخرب باشد.

بازیکن سابق استقلال ادامه داد: تیم نیاز به آرامش دارد و نباید بی دلیل و به اسم قهرمان شدن وارد حاشیه شود. برای رسیدن به قهرمانی تلاش بازیکنان ، حمایت هواداران و پیاده کردن نکات فنی در زمین لازم است اما از همه مهمتر پشتیبانی مدیریت نیاز است.

 

منبع: مهر
دیدگاه
آخرین اخبار
بازار