فردین رابط: استقلال قهرمان است و نکونام شناسنامه فوتبال ایران!

وینگر تیم فوتبال المپیا گروجینوس گفت: پای بازی‌های استقلال می‌نشینم و آنها را می‌بینم.

به گزارش جهان مانا ، وینگر سابق تیم فوتبال استقلال درباره شرایط حضور در فوتبال لهستان صحبت کرد.

فردین رابط بازیکن سابق استقلال هم‌اکنون در سطح دو فوتبال لهستان بازی می‌کند. او که 22 سال سن دارد بعد از دو حضور قرضی در فوتبال ایران راهی سوئد شد و در ادامه به لهستان رفت. رابط درباره شرایط خودش و همچنین استقلال صحبت کرد.

 

درباره شرایط بازی در لیگ لهستان صحبت کن. اوضاع چطور است؟

من در سطح دو فوتبال لهستان بازی می‌کنم. قراردادم برای یک نیم‌فصل است. 6 بازی آخرمان را پیش رو داریم. تیم ما یکی از گزینه‌های سقوط است، ولی احتمال بالایی وجود دارد که بتوانیم در لیگ بمانیم. اختلاف امتیازات بین تیم‌های پایین و میانه جدول در حد یکی، دو امتیاز است، به همین دلیل احتمال دارد که بتوانیم در لیگ دو بمانیم.

 

در بازی اخیر، یک گل حساس و سه امتیازی زدی. از حس و حالت بگو؟

خدا را شکر می‌کنم که توانستم اولین گلم در لهستان را به ثمر برسانم. بازی مهم بود. هر دو تیم ته جدولی بودند و این سه امتیاز اهمیت زیادی داشت. خدا را شکر با گل من توانستیم این امتیازات را بگیریم. حس و حال خوبی داشتم، چون مدتی بود در بازی‌های رسمی گل نزده بودم.

 

فوتبال ایران مخصوصا بازی‌های استقلال را رو دنبال می‌کنی؟

من اکثر بازی‌های ایران را به طور خلاصه دنبال می‌کنم. حقیقتا پای بازی‌های استقلال می‌نشینم و آنها را می‌بینم. همیشه نتایج استقلال برایم مهم بوده است.

 

امیر قلعه نویی بازیکنان جوانی را به آخرین اردو دعوت کرده است. چقدر امیدوار هستی به تیم ملی دعوت شوی؟

آرزوی هر بازیکنی است در تیم ملی حضور پیدا کند؛ چه در حد ارد و چه بهتر که بتواند بازی کند. بله؛ به تیم ملی فکر می‌کنم و خیلی هم دوست دارم فرصتی پیدا کنم. یادم می‌آید سال گذشته در تیم ملی امید هم به من هیچ فرصتی داده نشد. هنوز که هنوز است دلیلش را نفهمیدم. تمام تلاشم را می‌کنم و دیگر به خدا می‌سپارم تا ببینم چه می‌شود. کمی از دید رسانه‌ها دور شده‌ام و توجهات به من خیلی کم شده است. با قدرت ادامه می‌دهم، مطمئن هستم روزی به این سطح می‌رسم و می‌توانم به تیم ملی کمک کنم.

 

به نظرت مدعیان اصلی کسب جام در لیگ برتر، چه تیم‌هایی هستند؟

رقابت بین استقلال و پرسپولیس است، ولی حس می‌کنم استقلال قهرمان می‌شود. این تیم قشنگ بازی می‌کند؛ با اینکه بازیکن مصدوم دارد و نتوانسته باب میل، بازیکن بگیرد. از سوی دیگر پرسپولیس هم خوب بازی کرده و پرقدرت، استقلال را دنبال می‌کند. امیدوارم استقلال قهرمان شود.

 

درباره جواد نکونام و عملکرد استقلال تا اینجای فصل چه نظری داری؟

آقای نکونام را همه می‌شناسند؛ یکی از شناسنامه‌های فوتبال ایران است. چندین سال در سطح یک فوتبال دنیا بازی کرده است. او دانش و علم خوبی دارد؛ هم وقتی فوتبال بازی می‌کردم و هم حالا که مربی است. تا اینجای کار عالی بوده است. مطمئن هستم از اینجا به بعد عالی‌تر شده و ان‌شاءالله قهرمانی را به دست می‌آورد.

 

دیدگاه
آخرین اخبار
بازار