رکورد برنده ترین باشگاه تاریخ فوتبال در اختیار الهلال!

الهلال 67 مین جام خود را فتح کرد و به پرافتخارترین باشگاه عربستان تبدیل شد.

به گزارش جهان مانا، الهلال با فتح سوپر کاپ عربستان بردهای متوالی اش در این فصل را به عدد 39 رساند تا «بهترین باشگاه تاریخ فوتبال شود».الهلال عربستان با ارزش 242 میلیون یورو گران ترین تیم کنونی و تاریخ فوتبال آسیا به شمار می آید. یعنی ارزش این باشگاه فوتبال سعودی دقیقا 2 برابر ارزش کل لیگ برتر فوتبال ایران (121 میلیون یورو) است.

الهلال پیش از این در این فصل با الاتحاد 6 بار بازی کرده بود. این بازی به ال کلاسیکوی عربستان شهرت دارد و تیم آبی‌های ریاض در این فصل در هر 6 بازی هم برنده شدند تا در ال کلاسیکو هم رکورد بی نظیر 100 درصد برد در مسابقات یک فصل را کسب کند.جشن قهرمانی الهلال را در زیر تماشا کنید.

نشریه الریاضیه عربستان گزارش می‌دهد که الهلال به باشگاهی تبدیل شد که بیشترین جام را در تمام تورنمنت‌های داخلی و آسیایی در میان باشگاه‌های عربستان کسب کرده و 67 مین جام قهرمانی اش را فتح کرد.نشریه عکاظ عربستان خبر می‌دهد که الهلال با بایرلورکوزن و ژابی آلونسو رقابت تنگاتنگی در این فصل فوتبالی دارد. تیم عربستانی تاکنون در 42 بازی شکست نخورده و لورکوزن هم در 42 بازی شکست نخورده اما تعدادهای بردهای متوالی الهلال 2 برد بیشتر از لورکوزن است و ژابی با 37 برد، 5 تساوی پایین از الهلال قرار دارد.#الهلال

 

منبع: فارس
دیدگاه
آخرین اخبار
بازار