پرسپولیس می‌تواند قهرمان شود/ بازی کردن برابر صنعت نفت سخت است

کارشناس فوتبال با بیان اینکه پرسپولیس می‌ تواند عنوان قهرمانی در لیگ برتر را به دست آورد، گفت: اگر همین روند خوب سرخ ها ادامه دار باشد، پرسپولیس می‌تواند بار دیگر قهرمانی را از آن خود کند.

به گزارش جهان مانا، تیم فوتبال پرسپولیس در مهم‌ترین دیدار امروز پنج‌شنبه ۳۰ فروردین و در هفته بیست و چهارم لیگ برتر در ورزشگاه تختی آبادان باید رو در روی تیم صنعت نفت قرار گیرد. پرسپولیس ۴۹ و نفت ۱۶ امتیازی هستند و به ترتیب در رده‌های دوم و پانزدهم جدول قرار دارند و هر دو برای رسیدن به اهداف خود در پایان فصل نیاز مبرمی به ۳ امتیاز بازی دارند.

جواد منافی کارشناس فوتبال در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در رابطه با دیدارهای باقی مانده پرسپولیس تا پایان فصل اظهار داشت: اوسمار زمانی که هدایت پرسپولیس را برعهده گرفت با انتقادات زیادی از سوی برخی‌ها مواجه شد اما خدا را شکر توانست با کسب نتایج خوب شرایط پرسپولیس را در جدول بهتر کند و هجمه‌ها علیه خود را دور کند. همانطور که بازیکنان پرسپولیس ابتدا به این مربی اعتماد کردند، هواداران هم اعتماد زیادی به این مربی برزیلی دارند و با توجه به جذب بازیکنان باکیفیت در نیم فصل دوم این تیم توانسته نتایج بسیار خوبی را کسب کند.

پرسپولیس روند خوب خود را حفظ کند قهرمان می‌شود

او ادامه داد: پرسپولیس شرایط خوبی دارد و به نظرم اگر این تیم بتواند همین روند رو به رشد خود را حفظ کند می‌تواند امسال هم مانند سال گذشته عنوان قهرمانی را به دست آورد. فاصله امتیازی بسیار کمی با استقلال تهران داریم و به شما قول می‌دهم که این تیم امتیاز از دست خواهد داد و پرسپولیس می‌تواند به صدر جدول صعود کند.

بازی کردن برابر تیم‌های قعر جدول سخت است

پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با بازی این تیم برابر صنعت نفت گفت: نفت در انتهای جدول حضور دارد و تلاش می‌کند تا از قعر جدول فاصله بگیرد. بازیکنان پرسپولیس باید این نکته را مدنظر داشته باشند که با توجه به حساسیت هفته‌های پایانی باید برای کسب پیروزی در زمین حاضر شوند؛ آنها کار راحتی در این دیدار ندارند و بازی کردن در برابر تیم‌های قعر جدولی به مراتب سخت‌تر از دیدار با تیم‌های بالانشین است و بازیکنان باید باهوش باشند تا امتیاز از دست ندهند.

نباید از سپاهان غافل شد

منافی در رابطه با پیروزی سپاهان در دربی اصفهان و صعود به رده سوم جدول گفت: به نظرم سپاهان در این فصل با بدشانسی رو به رو شد، مدیران سپاهان هزینه‌های زیادی را برای جذب بازیکن در این فصل متحمل شده‌اند اما نتایج سپاهان در هفته‌های اخیر به گونه‌ای پیش رفت که از کورس قهرمانی جا ماند. سپاهان در کل تیم خوبی است و استقلال و پرسپولیس از این تیم غافل شوند.

تمدید قرارداد با بازیکنان تأثیرگذار پرسپولیس باید انجام شود

او در مورد تمدید قرارداد با بازیکنان پرسپولیس تصریح کرد: بازیکنان باکیفیت همیشه مشتری‌های خوبی دارند و از آنجا که بازیکنان پرسپولیس کیفیت بالایی دارند و نفرات زیادی از آنها تا پایان فصل فقط با باشگاه قرارداد دارند به نظرم مدیریت باید هر چه سریع‌تر مقدمات تمدید قرارداد با اعضای تیم را فراهم کند چون این نفرات در پرسپولیس تأثیرگذار هستند و باید در تیم باقی بمانند.

 

منبع: مهر
دیدگاه