لغو مسابقه حساس لیگ یک به یک دلیل عجیب!

بازی تیم‌های استقلال ملاثانی و فجرسپاسی شیراز به دلیل عدم همکاری با تیم میزبان لغو شد!

به گزارش جهان مانا ، دو تیم استقلال ملاثانی و فجرسپاسی شیراز قرار بود امروز در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ یک در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف یکدیگر بروند، اما به دلیلی عجیب این مسابقه لغو شد!

ورزشگاه غدیر اهواز که از سوی تربیت بدنی استان خوزستان در اختیار باشگاه لیگ برتری استقلال خوزستان قرار گرفته و بازی های خانگی این تیم در آن برگزار می‌شود، از ابتدای فصل میزبان بازی های استقلال ملاثانی در لیگ یک هم بوده است. امروز اما باشگاه استقلال خوزستان اجازه برگزاری بازی در غدیر را نداد!

به دلیل عدم همکاری باشگاه استقلال خوزستان، مسئولان ورزشگاه غدیر اهواز اجازه ورود اعضای دو تیم استقلال ملاثانی و فجرسپاسی را به داخل زمین ندادند. در پی این اتفاق اعضای دو تیم بیش از 2 ساعت پشت در ورزشگاه معطل ماندند و در نهایت مشکل حل نشد!

جالب اینکه ناظران مسابقه هم اجازه ورود به ورزشگاه را پیدا نکردند و در نهایت آنها صورتجلسه‌ای را داخل خودرو بیرون از ورزشگاه تنظیم کرده و رای به لغو بازی دادند. صورتجلسه‌ای که به امضای سرپرست های دو تیم هم رسیده است.

لغو مسابقه حساس لیگ یک به یک دلیل عجیب!

لغو مسابقه حساس لیگ یک به یک دلیل عجیب!

لغو مسابقه حساس لیگ یک به یک دلیل عجیب!

حالا کمیته انضباطی باید در خصوص سرنوشت این بازی تصمیم بگیرد و باید منتظر ماند و دید که ارکان قضایی فدراسیون فوتبال چه تصمیمی را اتخاذ و آرایی را برای پرونده این بازی صادر خواهند کرد.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه