نبرد سخت قایدی با تیم اصلی خود در امارات!

اتحاد کلباء با حضور مهدی قایدی، به مصاف تیم فوتبال شباب الاهلی می رود.

به گزارش جهان مانا ، در یکی از دیدارهای هفته بیستم رقابت های ادنوک لیگ امارات، تیم فوتبال اتحاد کلباء که در دیدارهای قبل دو پیروزی ارزشمند را برابر العین و الوحده کسب کرده بود، به مصاف قهرمان فصل گذشته می رود.

ببرها که در بازی های اخیر فرم خوبی را آغاز کرده و نتایج خوبی کسب کرده اند و حتی در جدول رده بندی نیز چند پله بالاتر آمده اند، امشب برای رسیدن به جایگاه هشتم جدول رده بندی تلاش می کنند تا بتوانند از رتبه های پایین فاصله بگیرند.

در این مسابقه و به مانند تمامی دیدارهای قبلی کلباء، مهدی قایدی از ابتدا برای تیمش به میدان می رود. ستاره ایرانی که این فصل تأثیرگذارترین بازیکن ببرها بوده، امید زیادی دارد تا مقابل تیم اصلی خود در امارات بدرخشد.

قایدی که با جدایی از استقلال راهی شباب الاهلی شد، فصل قبل به صورت قرضی به جمع آبی های تهران بازگشت و در این فصل نیز با یک قرارداد قرضی دیگر راهی اتحاد کلباء شده که طبیعتا در تابستان باید به شباب الاهلی بازگردد و مدیران این باشگاه درخصوص آینده او تصمیم گیری کنند.

اتحاد کلبا

ستاره ایرانی کلباء که در این فصل 9 گل به ثمر رسانده، چهار پاس گل داده و سه پنالتی نیز برای تیمش گرفته تا درخشش فوق العاده اش سبب شود شایعاتی درخصوص انتقال احتمالی او به تیم های اروپایی منتشر شود.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه