واکنش دبیر فدراسیون کشتی به حذف تیلور

دبیر فدراسیون کشتی در خصوص مسائل مختلف کشتی آزاد و فرنگی صحبت‌هایی مطرح کرد.

به گزارش جهان مانا، ابراهیم مهربان درباره قهرمانی تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی در آسیا، عنوان کرد: تیم آزاد و فرنگی با اقتدار قهرمان آسیا شدند و بعد از آن مسابقات کسب سهمیه برگزار شد که در آزاد ۲ سهمیه گرفتیم اما در ۵۷ کیلو میسر نشد.

وی افزود: امیدواریم در آخرین مرحله نماینده ما سهمیه را بگیرد تا آزاد با سهمیه کامل مانند فرنگی راهی المپیک پاریس شود. در فرنگی هم کسب سهمیه انجام شد و ۲ کشتی‌گیر ما توانستند با مبارزات خوب خود سهمیه را بگیرند. دبیر فدراسیون کشتی درباره اینکه آیا سرلک در وزن ۵۷ کیلوگرم به ترکیه اعزام خواهد شد، گفت: جمع بندی کادر فنی در یکی دو روز آینده اعلام می‌شود که چه کسی اعزام خواهد شد.

مهربان همچنین با اشاره به شروع اردوهای کشتی آزاد و فرنگی در فاصله کمتر از سه ماه مانده به المپیک پاریس، خاطرنشان کرد: از پنجم اردیبهشت اردوی آزاد شروع می‌شود و فرنگی هم منتظر هستیم رنگرز بیاید و با برگزاری جلسه زمان اردوی آنها مشخص شود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر حذف دیوید تیلور و شناخت کادر فنی از آرون بروکس، تصریح کرد: کادر فنی هم روی نفراتی که انتخاب شده‌اند و نفراتی که امکان انتخاب داشتند شناخت داشت نه فقط آمریکا بلکه کشورهای دیگر هم همین طور است. برنامه ریزی خواهد شد و طبیعتا کشتی گیری که در ۸۶ کیلوگرم انتخاب شده کادر فنی روی او شناخت دارد و تا المپیک این شناخت بیشتر هم خواهد شد. امیدوارم نماینده ما در المپیک در ۸۶ بتواند هم این حریف آمریکایی و هم دیگر حریفان را شکست دهد.

سخنگوی فدراسیون کشتی در مورد اینکه آیا در مرحله جدید شروع تمرینات حسن یزدانی شرکت می‌کند، گفت: کادر فنی هم یزدانی هم همه ملی‌پوشان را زیر نظر دارد. محسن کاوه هم با او در ارتباط است. منتظر شروع اردو هستیم تا در مورد بحث سلامتی، فنی و کتف او به جمع بندی برسیم.

 

دیدگاه