سلام تن‌هاخ به لیگ اروپا

اریک تن‌هاخ گفت یونایتد اکنون باید به قطعی‌کردن صعودش به لیگ اروپا فکر کند و هواداران نیز صبوری کنند تا این تیم ساخته شود.

به گزارش جهان مانا، منچستریونایتد در هفته سی‌وپنجم لیگ برتر انگلیس در خانه برابر برنلی با تساوی یک بر یک متوقف شد. آنتونی تنها گل یونایتد را در این دیدار وارد دروازه مهمان کرد.

به نوشته دیلی‌میرر، یونایتد با این نتیجه فرصت صعود به لیگ قهرمانان اروپا را به طور کامل از دست داد. منچستریونایتد که در حال حاضر در رده ششم جدول قرار دارد، نمی‌تواند در این فصل به جمع چهار تیم برتر لیگ برتر راه پیدا کند؛ چرا که اختلاف شیاطین سرخ با تیم چهارم یعنی استون‌ویلا ۱۳ امتیاز است. هواداران یونایتد در دیدار با برنلی بازیکنان تیم‌شان را هو کردند و نارضایتی‌شان را از عملکرد شیاطین سرخ در این فصل نشان دادند.

اریک تن‌هاخ، سرمربی هلندی یونایتد، با اشاره به نارضایتی هواداران یونایتد گفت: این باشگاه را با بازیکنان جوان می‌سازیم و این زمان می‌برد. بازیکنان جوانی به نام آلخاندرو گارناچو، راسموس هویلوند و کوبی ماینو را به ترکیب اصلی راه‌ دادیم که همگی اولین فصلشان در لیگ برتر را تجربه می‌کنند. می‌دانیم که این لیگ هر سال فشرده‌تر می‌شود و زمان می‌برد تا تیم ساخته شود. خیلی بی‌حوصله‌ام اما به هواداران صبور نیاز داریم.

تن‌هاخ با اشاره به از دست رفتن شانس تیمش برای صعود به لیگ قهرمانان گفت: الان رفتن به لیگ اروپا محتمل‌ترین گزینه پیش روی است. هیچ شانسی برای چهارم‌شدن وجود ندارد. ما اکثر بازی‌هایی را که در این فصل جلو بودیم از دست دادیم و امتیازهای زیادی را واگذار کردیم.

یونایتد البته هنوز شانس کسب جام در این فصل را دارد و پنجم خرداد در فینال جام حذفی انگلیس در ورزشگاه ومبلی شهر لندن به دیدار منچسترسیتی خواهد رفت تا قهرمان جام حذفی مشخص شود.

 

منبع: ايسنا
دیدگاه