انریکه: در برگشت تیمی متفاوت خواهید دید

لوئیس انریکه از شکست در دیدار رفت برابر دورتموند ناراحت است و با این حال تاکید کرد که تیمش در بازی برگشت با حمایت هوادارانش متفاوت ظاهر خواهد شد.

به گزارش جهان مانا، دومین بازی از دور رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا بین تیم‌های دورتموند و پاری‌سن‌ژرمن برگزار شد و در نهایت زنبورها در خانه موفق به شکست پاریسی‌ها شدند.

شاگردان لوئیس انریکه با یک گل بازنده این بازی حساس شدند تا شرایط برای صعود آنها به دور بعد سخت شود.

به نوشته اسپورت، سرمربی اسپانیایی پاری سن ژرمن در نشست خبری بعد از بازی گفت: فوتبال اینگونه است؛ گاهی زیبا و گاهی هم تلخ. باید فرصت های را که هر دو تیم در این بازی خلق کردند تحلیل کنیم. به نظرم بازی سختی بود. نتیجه آنگونه که خواستیم نشد با این حال امیدوار به جبران در بازی برگشت هستیم.

او ادامه داد: بازی پایاپای بود و دو تیم فرصت هایی را خلق کردند که دورتموند به گل رسید اما ما نتوانستیم دروازه حریف را باز کنیم. می دانستیم که شب آسانی نخواهیم داشت. بازیکنان کمی تحت تاثیر قرار گرفتند به ویژه بعد از آنکه دو توپ به تیر دروازه برخورد کردند. این بازی را واگذار کردیم اما در خانه قوی تر ظاهر خواهیم شد. تیمی متفاوت خواهید دید.

انریکه درباره آسیب دیدگی لوکاس هرناندز گفت: من خبر دقیقی ندارم. به نظرم شرایط او خوب نیست اما باید منتظر گزارش پزشکی ماند.

سرمربی پاری سن ژرمن در پایان گفت: بازی رفت را واگذار کردیم اما بازی برگشت باقی مانده است و قطعا با حمایت هواداران خود متفاوت ظاهر خواهیم شد. هواداران پاری سن ژرمن می دانند که چگونه از تیم خود حمایت کنند و ما در یک ورزشگاه استثنایی چیزی برای از دست دادن نداریم.

 

منبع: ايسنا
دیدگاه