سرمربی جدید میلان مشخص شد

باشگاه میلان با پائولو فونسکا به توافق رسیده و قرار است به زودی قرارداد سرمربی جدید روسونری امضا شود.

 

به گزارش جهان مانا، میلان با پائولو فونسکا روی قراردادی سه ساله به توافق رسیده و این مربی پرتغالی پس از بازگشت از استرالیا قراردادش را با روسونری امضا خواهد کرد.

فونسکا سرمربی جدید میلان در فصل 25-2024 خواهد بود و کالچومرکاتو گزارش داد که مربی سابق رم با امضای قراردادی سه ساله در سن سیرو موافقت کرده است. دستمزد او سالانه 3 میلیون یورو به اضافه سایر بندهای قرارداد خواهد بود.

تمام منابع ایتالیایی مدعی شدند که این مربی پرتغالی نامزد جانشینی استفانو پیولی بود و طبق گزارش کالچومرکاتو، فونسکا به زودی قراردادش را با این باشگاه امضا خواهد کرد.

بازیکنان میلان برای شرکت در یک تورنمنت دوستانه به استرالیا رفته‌اند و در آنجا با تیم رم هم دیدار خواهند کرد. دانیله بونرا هدایت میلان را در استرالیا بر عهده خواهد داشت.

قرارداد فونسکا با لیل در ژوئن 2024 به پایان می‌رسد و ظاهراً این مربی پرتغالی پیشنهاد المپیک مارسی را به دلیل بازگشت به سری A رد کرده است.

باشگاه میلان در هفته گذشته تایید کرد که استفانو پیولی پس از پنج فصل حضور در میلان این باشگاه را ترک خواهد کرد. پیولی به همراه این تیم به قهرمانی در سری A دست پیدا کرده بود و همچنین تجربه صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را داشت.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه
آخرین اخبار
بازار